- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKempy Chorvatsko jsou opravdovým místem odpočinku

Kempy Chorvatsko jsou opravdovým místem odpočinku

-

- Komerční sdělení -aktuality

S mým mužem patříme mezi vášnivé cestovatele. Není snad na světě již koutu, který bychom neprozkoumali. Nadneseně tak mohu říci, že jsme se za svůj život podívali snad téměř kamkoliv. I přesto, že je spousta míst, která jsme navštívila úchvatných, máme několik málo destinací, do kterých se každý rok s nadšením vracíme zpět a mnohdy nejen kvůli perfektní atmosféře a příjemné fauně a flóře, ale také kvůli ubytování, které například kempy Chorvatsko umí dokonale zařídit. Nepotřebujeme s mužem žádný luxus, své finance si na svých cestách střežíme jak oko v hlavě, je pro nás tak zejména důležité se dobře a pohodlně vyspat a cítit se pár dní alespoň částečně jako doma. To Chorvatské letovisko a jeho ubytování splňuje na jedničku. Tento důvodu je jedním z mnoha, který nás láká se na toto perfektní místo neustále vracet.

Ubytování ostrov Krk vyřeší na jedničku

Ubytování ostrov Krk, pro vysvětlení, náš nejmilovanější ostrov v Chorvatsku, umí absolutně zařídit na jedničku. Co se týče komfortu i vybavení, nikdy jsme si na jeho služby nemohli najít sebemenší výtku. Mimořádný servis místních nás rovněž velmi mile potěšil, a i když jsme na místní vstřícnost zvyklí, i tak nám dělá problém opětovat jejich laskavost se vší úctou a pochopením a to i když se sebevíc snažíme. Lidé, kteří tu žijí, mají totiž srdce na svém místě. Nejen díky tomu je tento ostrov naší každoroční cílovou destinací, do které jsme letos poprvé zavítali i s naším malou princeznou Aničkou, které jsou teprve 4 roky. Už nyní je ale jasné, že vášeň pro cestování bude mít po svých rodičích.

Mobilní domy Chorvatsko rovněž zvládá na výbornou

Nikdy jsme netušili, jak moc praktické mohou být mobilní domy. Chorvatsko nás ale spolu s jejich komfortem naprosto ohromilo. Kdo zde nebyl, nemůže pochopit, jak skvěle se zde dá strávit příjemných několik dní letní dovolené. V mobilních domech je totiž  naprosto vše, po čem vaše srdce touží a každý večer nechybí ani bohulibý západ slunce, který je tak romantický až hrůza.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje