Každý ví, že běh je vhodnou aktivitou ke spalování tuků. Napadlo vás ale někdy, že během můžete zachránit slona nebo darovat kolo? Stačí dorazit 13. května do ostravského Výukového centra Bělský les, nezapomenout vhodnou obuv a také startovné 150 Kč. Ani koruna z této částky nepřijde nazmar. Celý výtěžek putuje rovnou do sítě charitativních secondhandů Moment. Nejen že tyto obchody dávají starým věcem druhou šanci, ale nákupem zde podpoříte záchranu afrických slonů i řadu neziskových organizací.

Připravit, pozor, start! Běžecký závod bude probíhat celé dopoledne a každý si bez obav najde kategorii na míru. Nezapomeňte přivést i svou drahou polovičku. Ženy a muži totiž startují společně na 5 i 10 km závodě. Lehčího závodu se mohou účastnit ti nejmenší, kteří budou v cíli sladce odměněni. Nejlepší tři běžci pak obdrží věcné ceny.

Charitativní běh je pořádán projektem Pojďme se na Moment proběhnout! z programu O2 SmartUp. Pokud běh není vaší silnou stránkou, můžete pomoci přímým nákupem ve stylových secondhandech Moment. Veškeré oblečení je pečlivě vybíráno a přehledně vystaveno. Obchody najdete v Praze, Ostravě a Karviné.

Co je O2 SmartUp? Vzdělávací a grantový program Nadace O2, který podporuje nápady mladých lidí ve věku od 15 do 29 let. Pro zajímavé nápady mohou mladí lidé získat v programu nejen finanční podporu, ale především potřebné zkušenosti, kontakty a pomocné vedení.

  Činkové sety nebo kotouče?

Post by admin

Comment(0)