- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLetní svatba plná slunce a zářivých tónů!

Letní svatba plná slunce a zářivých tónů!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Léto je hlavní svatební sezónou a není divu, že si většina snoubenců vybírá právě toto období. Počasí je krásné, slunce žhavé a svítí až do večerních hodin. Jak udělat z letní svatby nezapomenutelný zážitek?

Využijte tepla

Na letních svatbách je skvělé, že se mohou odehrávat jak vevnitř, tak venku. Proto je mnoho míst, ze kterých můžete vybírat. Chcete luxusní svatbu v nádherném zámeckém parku? Nebo raději zvolíte romantické zákoutí u rybníku s vrbami? Či palouček v lese bude to pravé? Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte, že je to váš velký den a měl by odrážet to, kým jste a jaké zájmy máte.

Druhá stránka věci je ta praktická. Svatba venku skýtá nebezpečí, že se nevyvede počasí a přímo uprostřed obřadu nebo svatební hostiny vás stihne letní bouře. Vždy je tedy dobré mít v záloze nějaké místo, kde se můžete schovat a svatbu či hostinu dokončit tam. Ideální je například domluva s nedalekým penzionem či si v okolí pronajmout nějaký objekt.

Šaty

Výběr svatebních šatů je pro každou nevěstu zážitek, na který se těší celý život. Výběr barvy i střihu je čistě na vás, dnes už dávno neplatí, že se musíte vdávat v bílém. Proto pokud chcete zvolit nekonvenční styl, můžete zvolit jakoukoliv barvu od jemných pastelových až po syté tmavé. Berte však v potaz, aby byly nejenom dechberoucí, ale také praktické. Při svatbě v lese by se např. dlouhé bílé šaty s vlečkou mohly poškodit nebo se vám zamotat pod nohy.

Do stejné barvy potom vyberte společenské šaty a oblečte i svoje družičky. Nezapomínejte také na ženicha a k svatebnímu pánskému obleku mu pořiďte doplňky stejné barvy.

Co se týká tématu svatby, letní obřad žádné nepotřebuje. Léto je totiž tématem samo o sobě.

A jak si představujete dokonalou svatbu vy?

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje