- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiHudba, která pomáhá - Koncert pro Žirafku

Hudba, která pomáhá – Koncert pro Žirafku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Je mnoho způsobů, jak mohou dárci podpořit různé projekty, které mají za cíl pomoci druhým. Účinným a pro donátory příjemným způsobem, je jistě charitativní koncert, ze kterého si odnášejí nejen příjemný pocit, že vykonali něco záslužného, ale také umělecký zážitek z hudebního vystoupení.

Pokud nemáte plány na čtvrtek 24.5., zamiřte do Kostela svatého Klienta, kde se od 18 hodin uskuteční benefiční koncert komorní hudby v podání Klimentského kvinteta. Na programu zazní skladby známých skladatelů Bohuslava Martinů, Wolfganga Amadea Mozarta a Johanna Joachima Quantze. Vstupné je dobrovolné a bude věnováno Nadačnímu fondu Žirafka.

Nadační fond Žirafka byl založen pro pomoc a podporu všem dětským pacientům hospitalizovaných na třech dětských odděleních Nemocnice Hořovice. Je určen pro novorozenecké oddělení s jednotkou intenzivní péče pečující o novorozence již od 31. týdne těhotenství, dále pro dětské oddělení, které poskytuje péči o děti všech věkových kategorií a oddělení následné intenzivní péče určené dětem, které nemohou být pro závažnou diagnózu v domácím prostředí.

Nadační fond Žirafka byl založen dne 20. října 2016 a jeho posláním je pomoc a podpora nejen malým pacientům, ale také jejich rodinným příslušníkům v průběhu léčby dětí. Současně je jeho účelem pomoc a podpora aktivit zlepšujících prostředí oddělení s dětskými pacienty a aktivit směřujících k uplatnění nejmodernějších přístupů v léčbě a vybavení oddělení s dětskými pacienty moderní přístrojovou technikou.

Více na www.nf-zirafka.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje