- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyTrvalá epilace

Trvalá epilace

-

- Komerční sdělení -aktuality

Není to tak dávno, co se na českém trhu objevila trvalá epilace, slibující úplné zbavení se nežádoucích chloupků. Procedura poněkud náročná na finance, za to zcela bezbolestná, nevyžadující nějakou zvláštní přípravu i bez omezení.

Trvalá epilace
Trvalá epilace

Trvalá epilace už žádný chloupek

Základem všeho je laserový paprsek, který působí na vlasovou cibulku, a tu zcela zničí. Nový chloupek tak nemůže vyrůst. Jenže nikdo neví, kolik těch vlasových cibulek kdo má a proto se vše nepodaří odstranit napoprvé. Většinou se doporučuje, aby chloupky byly pouze zastřihnuty, a obsluha laserového přístroje tak věděla, jaká je hustota rostoucích chloupků a mohla tak analyzovat další pokračování epilace. Ono totiž také záleží na množství použitých paprsků.

Pokud se rozhodnete využít laser pro travé odstranění chloupků, v den zákroku nepoužívejte žádné krémy ani parfémy a asi šest týdnů předem se nesmí chloupky na ošetřované části těla vytrhávat. Holit se můžete bez omezení, i když i s tím v den zákroku a ideálně i den předtím vyčkejte. Klasickým holením si mírně oslabujete kůži. Než se regeneruje (asi za pár dní), tak je náchylnější a citlivější. Laserové ošetření by mohlo vyvolat zčervenání a nepříjemné svědění.

Krásná a bez starostí

V certifikovaném slonu vám na ošetřující místo nanesou chladivý gel a poté se již nechají působit laserové paprsky. Pokud v průběhu ošetření ucítíte na kůži pálení, hned to obsluze oznamte. Mohlo by to vést k popálení kůže. Ale nemusíte mít strach, pouze se nanese více chladivého gelu a pokožka bude chráněna před možným poškozením.

Tento zákrok se musí několikrát opakovat, v průměru osmkrát. Na ošetření chodíte jednou za čtyři až šest týdnů a v průběhu můžete pozorovat oslabení hustoty chloupků, ne však vždy. Nutno podotknout, že tato procedura není vhodná pro světlé chloupky. Nejčastěji se takto odstraňuje ochlupení v podpaží, což ocení snad všechny ženy zejména v letních měsících. Na silné, tvrdé a tmavé chloupky je tato procedura dělaná.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje