- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNadlehčovací rukávky pro malé plaváčky

Nadlehčovací rukávky pro malé plaváčky

-

- Komerční sdělení -aktuality

Učí se vaše dítě plavat? Bez vhodných pomůcek to nepůjde – bude chvíli trvat, než se dítě samo naučí udržet nad hladinou. Usnadněte svým dětem pobyt ve vodě a pořiďte jim nadlehčovací rukávky, které pomohou s prvními tempy ve vodě, bezpečně dítě udrží nad hladinou a společně si tak můžete užít bez obav všechny vodní radovánky.

Aby dítě mělo jistotu

Děti se vody nebudou bát, pokud budou mít jistotu, že se nepotopí pod hladinu a nemůže se jim nic stát. Při výuce plavání dětí je důležité mít ty správné pomůcky, které umožní dítěti bez obav trénovat svá první tempa ve vodě. V tom jim skvěle pomohou nadlehčovací rukávky. Oproti běžným nafukovacím rukávkům mají mnohé výhody. Bezpečnost dětí je přeci na prvním místě.

Porostou s dítětem

Nafukovací rukávky nemusíte kupovat nové pokaždé, když vaše dítě trošku povyroste. Jejich výhodou je, že jsou pěnové a zapínání mají na suchý zip – a taky je nikdy nemůžete prasknout. Takže se přizpůsobí velikosti dětské ruky, i když dítko o něco povyroste. Také jsou skladnější, stačí vyndat z tašky a dítě je hned může navléknout. Děti tak ocení, že si je mohou jednoduše nasadit i samy.

Vhodný doplněk k rukávkům

Pokud je vaše dítě hodně opatrné a pořád si není ve vodě úplně jisté, dejte jim ještě jednu pojistku. Nadlehčovací rukávky nejlépe doplní plavecké pásy. Ty se navléknou dítěti jednoduše kolem pasu a připnou sponou. Pás má několik dílků, jejichž počet můžete redukovat podle aktuální zdatnosti začínajícího plavce. Čím více dílků na pásu bude, tím unese větší zátěž.

S kompletní výbavou vám už nic nebrání naučit své děti bezpečně plavat, a navíc si užijete společně strávený čas s rodinou. Vodní radovánky jsou přeci oblíbenou činností každého dítěte – tak proč nespojit zábavné s užitečným?

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje