Učí se vaše dítě plavat? Bez vhodných pomůcek to nepůjde – bude chvíli trvat, než se dítě samo naučí udržet nad hladinou. Usnadněte svým dětem pobyt ve vodě a pořiďte jim nadlehčovací rukávky, které pomohou s prvními tempy ve vodě, bezpečně dítě udrží nad hladinou a společně si tak můžete užít bez obav všechny vodní radovánky.

Aby dítě mělo jistotu

Děti se vody nebudou bát, pokud budou mít jistotu, že se nepotopí pod hladinu a nemůže se jim nic stát. Při výuce plavání dětí je důležité mít ty správné pomůcky, které umožní dítěti bez obav trénovat svá první tempa ve vodě. V tom jim skvěle pomohou nadlehčovací rukávky. Oproti běžným nafukovacím rukávkům mají mnohé výhody. Bezpečnost dětí je přeci na prvním místě.

Porostou s dítětem

Nafukovací rukávky nemusíte kupovat nové pokaždé, když vaše dítě trošku povyroste. Jejich výhodou je, že jsou pěnové a zapínání mají na suchý zip – a taky je nikdy nemůžete prasknout. Takže se přizpůsobí velikosti dětské ruky, i když dítko o něco povyroste. Také jsou skladnější, stačí vyndat z tašky a dítě je hned může navléknout. Děti tak ocení, že si je mohou jednoduše nasadit i samy.

  Do lesa jedině v holínkách

Vhodný doplněk k rukávkům

Pokud je vaše dítě hodně opatrné a pořád si není ve vodě úplně jisté, dejte jim ještě jednu pojistku. Nadlehčovací rukávky nejlépe doplní plavecké pásy. Ty se navléknou dítěti jednoduše kolem pasu a připnou sponou. Pás má několik dílků, jejichž počet můžete redukovat podle aktuální zdatnosti začínajícího plavce. Čím více dílků na pásu bude, tím unese větší zátěž.

S kompletní výbavou vám už nic nebrání naučit své děti bezpečně plavat, a navíc si užijete společně strávený čas s rodinou. Vodní radovánky jsou přeci oblíbenou činností každého dítěte – tak proč nespojit zábavné s užitečným?

Post by admin

Comment(0)