Výběr dveří do dětského pokoje má svá specifika. Dětský pokoj se navíc mění s tím, jak dítě roste. Při větších rekonstrukcích a obměnách vybavení se tak alespoň jednou setkáte i s otázkou, jaké dveře vybrat. Podívejte se na několik tipů a uvidíte, že výběr hned bude o poznání snazší.

Plné, nebo raději prosklené dveře?

Interiérové dveře mohou být plné, kdy dovnitř nepropouští žádné světlo, což dodává pocit většího soukromí. Jde tedy o variantu, kterou často upřednostňují starší děti. Plně prosklené interiérové dveře nejsou do dětského pokoje vhodné, protože může dojít k jejich rozbití vlivem hry a nejrůznějších lumpáren. Pořídit však můžete dveře s menšími prosklenými částmi, které vypadají esteticky, příjemně a propouští trochu světla.

Volba povrchové úpravy a materiálu

Nejčastější volbou tedy bývají plné interiérové dveře. Teď ještě zbývá vymyslet vhodný materiál a povrchovou úpravu. Na výběr totiž máte z několika různých variant. Zajímat nás bude určitě odolnost. Z toho důvodu je lepší volit například dveře z plné dřevotřískové desky. Co se týká povrchové úpravy, hodí se zlatá střední cesta mezi cenou a odolností, což představují laminátové dveře, případně fóliované varianty. U dveří se soustředíme i na dobrou zvukovou izolaci, což tyto materiály zvládají velmi dobře.

  Máte sedavou práci? Nepodceňujte zdravé sezení!

Interiérové dveře v akci pro menší zátěž rodinného rozpočtu

Ať už je pro vás výběr dveří do dětského pokoje aktuálním tématem, nebo hledáte možnosti do budoucna, podívejte se na varianty, které by mohly být tou správnou volbou.

Příkladem jsou interiérové dveře Invado. Jejich výhodou, díky které jsou jako stvořené do dětského pokoje, je jedinečná povrchová úprava s výbornou odolností a bezpečné zaoblené hrany. Při výrobě jsou použity moderní technologie pro vytvoření dokonalých spojů, což zlepšuje nejenom vzhled, ale hlavně odolnost a dlouhou životnost. Aktuálně navíc na www.plancher.cz běží akce, kdy k vybraným dveřím z kolekce Invado získáte kliku a zárubeň zdarma.

Další modelovou řadou ideální pro využití v dětském pokoji jsou interiérové dveře Erkado. Výhodou bývá nižší cena se zachováním dlouhé životnosti a odolnosti. V sortimentu navíc najdete plné dveře i varianty s prosklenými částmi. Vybrat si můžete i povrchovou úpravu, která svým vzhledem dokonale kopíruje dřevo. Pokud se rozhodnete pro dveře Erkado nyní za akční cenu, opět máte příležitost získat kliku a zárubeň zdarma.

  3 snadné způsoby, jak se zbavit stresu

 

Mohlo by vás zajímat: MÁTE DOMA MALÉHO ALERGIKA? POŘIĎTE MU DO POKOJÍČKU VINYLOVOU PODLAHU

Post by admin

Comment(0)