- Komerční sdělení -zeny
BydleníPoradíme, jak vybrat dveře do dětského pokoje

Poradíme, jak vybrat dveře do dětského pokoje

-

- Komerční sdělení -aktuality

Výběr dveří do dětského pokoje má svá specifika. Dětský pokoj se navíc mění s tím, jak dítě roste. Při větších rekonstrukcích a obměnách vybavení se tak alespoň jednou setkáte i s otázkou, jaké dveře vybrat. Podívejte se na několik tipů a uvidíte, že výběr hned bude o poznání snazší.

Plné, nebo raději prosklené dveře?

Interiérové dveře mohou být plné, kdy dovnitř nepropouští žádné světlo, což dodává pocit většího soukromí. Jde tedy o variantu, kterou často upřednostňují starší děti. Plně prosklené interiérové dveře nejsou do dětského pokoje vhodné, protože může dojít k jejich rozbití vlivem hry a nejrůznějších lumpáren. Pořídit však můžete dveře s menšími prosklenými částmi, které vypadají esteticky, příjemně a propouští trochu světla.

Volba povrchové úpravy a materiálu

Nejčastější volbou tedy bývají plné interiérové dveře. Teď ještě zbývá vymyslet vhodný materiál a povrchovou úpravu. Na výběr totiž máte z několika různých variant. Zajímat nás bude určitě odolnost. Z toho důvodu je lepší volit například dveře z plné dřevotřískové desky. Co se týká povrchové úpravy, hodí se zlatá střední cesta mezi cenou a odolností, což představují laminátové dveře, případně fóliované varianty. U dveří se soustředíme i na dobrou zvukovou izolaci, což tyto materiály zvládají velmi dobře.

Interiérové dveře v akci pro menší zátěž rodinného rozpočtu

Ať už je pro vás výběr dveří do dětského pokoje aktuálním tématem, nebo hledáte možnosti do budoucna, podívejte se na varianty, které by mohly být tou správnou volbou.

Příkladem jsou interiérové dveře Invado. Jejich výhodou, díky které jsou jako stvořené do dětského pokoje, je jedinečná povrchová úprava s výbornou odolností a bezpečné zaoblené hrany. Při výrobě jsou použity moderní technologie pro vytvoření dokonalých spojů, což zlepšuje nejenom vzhled, ale hlavně odolnost a dlouhou životnost. Aktuálně navíc na www.plancher.cz běží akce, kdy k vybraným dveřím z kolekce Invado získáte kliku a zárubeň zdarma.

Další modelovou řadou ideální pro využití v dětském pokoji jsou interiérové dveře Erkado. Výhodou bývá nižší cena se zachováním dlouhé životnosti a odolnosti. V sortimentu navíc najdete plné dveře i varianty s prosklenými částmi. Vybrat si můžete i povrchovou úpravu, která svým vzhledem dokonale kopíruje dřevo. Pokud se rozhodnete pro dveře Erkado nyní za akční cenu, opět máte příležitost získat kliku a zárubeň zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat: MÁTE DOMA MALÉHO ALERGIKA? POŘIĎTE MU DO POKOJÍČKU VINYLOVOU PODLAHU

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje