Přemýšlíte nad výbavou bytu? Jak zvolit nábytek, který bude moderní, a zároveň praktický? Doba, kdy nezáleželo na materiálech, je naštěstí dávno pryč. Jak si pohlídat kvalitu? Podívejte se, co se dá získat, pokud se vypravíte za svým snem.

Kuchyň pro selfíčka

Když se nám v kuchyni něco podaří, je potřeba to zdokumentovat. Těžko ale budete pořizovat fotografie v prostoru, který je dávno za zenitem. Umakart a plasty všeobecně už se prostě nenosí. Také vás rodiče kárali za to, že jste si chtěli ukrojit chléb na pracovní desce? Je to proto, že špatně zvolili její povrch! Žulové desky jsou věčné. Navíc se jedná o přírodní materiál, který nikdy nevyjde z módy. Kuchyň s takovým skvostem je pak jedinečnou kulisou pro pořádné selfie. Dobrou chuť!

Rytíři u kulatého stolu

Kam budete zasedávat k lahodnému jídlu? Možná i vy budete potřebovat designový kulatý stůl, do kterého se hlava žádného batolete rozhodně neuhodí. Dáváte přednost prostornému stolu, kde bude mít každý své místo k sezení? Ať si vyberete cokoliv, rozhodně zvažte, z čeho bude vaše chlouba domova vyrobena. Dřevěné stoly nabízejí nadčasové propojení s přírodou. I uprostřed města si tak můžete užít jedinečnou strukturu dřeva.

  To nejlepší pro malé andílky na jednom místě

Mám nápad!

Už jste prošli několik obchodů s nábytkem, ale stále nenacházíte to, po čem toužíte? To je bohužel znak dnešní doby – obchody jsou plné uniformního zboží, které ničím nevyniká. Designový nábytek je protipól k těmto stádovým obchodům. Zrealizujte své přání za pomoci vysoce kvalifikované řemeslné práce. Uvidíte, co vše je možné vytvořit, když se snoubí nápad s kvalitou a šikovností. Měli jste sen? Je na čase jej proměnit ve skutečnost!

Už víte, jak bude vypadat váš domov? Zrealizujte své sny, a žádejte osobitost a vysokou kvalitu, ne uniformní šeď z obchodů s nábytkem. Jaký sen jste se rozhodli  uskutečnit vy?

Post by admin

Comment(0)