- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOsobní trenér usnadní vaše první kroky do posilovny

Osobní trenér usnadní vaše první kroky do posilovny

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tomu, kdo se konečně odhodlal vstoupit do fitka nebo tělocvičny s cílem posílit své unavené tělesné partie, zlepšit svou kondici i fyzický vzhled, by měl pomoci osobní trenér. Praha je místo, kde se nemusíte rozpakovat oslovit trenéra, jenž mu svými radami pomůže překonat první zábrany a neznalost prostředí. Osobní trenér Martin Komárek je díky svým dvacetiletým zkušenostem schopen poradit komukoliv. Mládež, dámy, muži, osoby různých tělesných konstitucí a věku – ti všichni mají nárok na soukromý cvičební plán, který vyhovuje každému individuálně. Co jednomu svědčí, dalšímu by mohlo uškodit. Bez osobního trenéra, jenž dovede sportovcům názorně ukázat konkrétní cviky, sestaví jim osobní plán a pochopí, o které partie se cvičencům jedná, by se cvičení mohlo stát zbytečné, případně škodlivé.

Trenér do domu vyhovuje lidem, kteří nemají čas na posilovnu

Vytížení pracovníci, utrápené maminky, stydliví lidé se většinou do veřejné posilovny nedostanou buď kvůli nedostatku času, nebo pro vrozený stud. Ani jim však cvičení na posilovacích strojích nemusí být zapovězeno. Cvičení má být radostí, a tak se i tyto kategorie lidí mohou bez potíží starat o svůj vzhled a dobrou kondici v soukromé posilovně. Není třeba si pořizovat spoustu nákladných strojů, i malá osobní tělocvična stačí pro pravidelné cvičení, z něhož se stane radost. Trenér do domu dovede poradit jak při pořizování daných strojů, tak i se sestavením individuálního cvičebního plánu.

Osobní trenér je neocenitelným pomocníkem, bez nějž by cvičení nemělo svůj účinek

Neuváženou koupí posilovacího stroje by možná vaše vložené penízy vyletěly komínem. A neznalým používáním by si vaše tělo mohlo více uškodit a ublížit. Osobní trenér je důležitým průvodcem ve správném používání konkrétního stroje k posilování. Poradí i s konkrétními cviky, jež jsou u každého odlišné.   

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje