Zajímáte se o posilovací trénink s činkami? Zajisté víte, že máte na výběr – činky jednoručky, pro někoho jsou zase vhodnější činkové tyče v kombinaci s kotouči o různé hmotnosti. Zejména ženy si oblíbily činkové sety, na které závaží nelze přidat. Zvažujete jaký typ činek si zvolit? Jste-li začátečník, je nutné si uvědomit, že čím déle budete cvičit, tím větší váhy budete zvedat, ale pokud máte rozptyl váhy činek na různé cviky v podobném intervalu, kupte si činkový set. Pakliže při cvicích na biceps cvičíte s 16 kg činkou a na ramena potřebujete 26 kg činku, doporučujeme se zaměřit na tyč s kotouči, kterou si budete moci dle své potřeby přizpůsobit.

Zvyšte své sebevědomí – činky na posilování

Stroje jsou ideální pro začátečníky, stejně jako činky na posilování jim zvednou sebevědomí, navíc se nemusí obávat špatného provedení cviku. Jsou lehké na používání, a proto jsou ideální i při návratu po zranění. Při tréningu šetříte čas, redukují šanci zranění, neboť mají daný rozsah pohybu. Proto dochází i k intenzivnějšímu procítění trénovaného svalu. Pozor! Stejný pohyb časem vede k přetížení a zranění. Naplňuje vás při tréninku falešný pocit, že jste silnější. Skutečnost je taková, že mimo stroje se ve většině aktivit nezapojuje do akce jen jeden sval, a tak při nich tak silní nebudete. Nepracujete totiž na stabilizátorech. Navíc mnohé stroje brání přirozenému pohybu těla, např. dřepy na Smithově stroji.   ​  

Činky na posilování za prima ceny na t-zbozi.cz

A kde nabízejí činky jednoručky, obouruční, závaží na činky a mnoho dalších kvalitních sportovních nářadí jako jsou rotopedy, hrazdy, lavice, podložky, gymnastické míče včetně dalších potřebných věcí pro váš domov a zahradu? Nikdo neprohloupí a jen vydělá, pokud zavítá do zákazníky oblíbeného internetového obchodu t.zbozi.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

  Jaké týmy se jistě poperou o medaile na MS v hokeji 2016?
Comment(0)