- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylKabelky, které v létě zazáří

Kabelky, které v létě zazáří

-

- Komerční sdělení -aktuality

Můžeme sice nosit jednu kvalitní kabelku po celý rok, ale proč svůj letní outfit nevylepšit svěží a barevnější kabelkou. Odložte všechny černé smutné kabelky a nebojte se sáhnout po výrazných barvách a nevšedních vzorech.

V létě radši XXL

Jelikož v létě trávíme mnohem více času venku, než v zimních měsících, bude se hodit některá z maxi kabelek. S ní nebude problém vyrazit na piknik, k bazénu či na opékání špekáčků do přírody. K těmto účelům se budou hodit spíše sportovní kabelky. Takovou využijete i večer při cestě do fitka. Krásné sportovní kabelky se špetkou elegance nabízí značka Herschel.

Velké tašky ale nemusí být pouze ve sportovním stylu. Samozřejmě existuje spousta společenských kabelek větších rozměrů.

Pohrajte si s barvami a vzory

K zimě tak nějak patří černá a odstíny šedé na kabátech, botách i kabelkách. Je to praktické a koresponduje to s všeobecnou mrazivou náladou. Léto je ale období zářivých barev, radosti a nespoutanosti. A tomu by měly odpovídat i naše outfity, včetně kabelek.

Plážová taška

Letní kabelky by měly být veselé. Vybírejte z barev lučního kvítí (žlutá, oranžová, rudá) nebo zvolte výraznou zelenou či tyrkysově modrou. Nebojte se ani vzorů a pestrobarevných modelů. Ideálním příkladem jsou kabelky Desigual ve slevě, které jsou pro léto jako stvořené.

Jako Pepek námořník

V posledních letech je velice oblíbený námořnický styl. Tedy kombinace modrobílých pruhů s červenou barvou. Vyzkoušejte zkombinovat modrobílé šaty s červenou kabelkou a červenými sandálky na podpatku. Budete kočka!

Moře, písek

Návrat k přírodě

Když se rozhlédnete po pláži, většinou narazíte na kabelky z přírodních materiálů, ať už jsou to kabelky látkové, slaměné, z bambusu či juty. Takové tašky jsou v létě praktické, zejména proto, že rychle vyschnou v případě namočení a nemusíte se bát je položit na horký písek. Za to by vás kožená kabelka moc pochválila.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje