- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylRetro styl v oblečení

Retro styl v oblečení

-

- Komerční sdělení -aktuality

Všechno nové je pěkné, ale přesto nezapomínáme na staré. Není výjimkou ani dámská a pánská móda. Pravidelně se objevují na lidech šaty, které byly v módě již v minulém století, ne-li – tisíciletí. Módní trendy jsou nestále: jednou nám nabízejí romantické šedesátá léta, jindy rozervaná devadesátá léta, a pak se náhle ocitáme v koketních dvacátých let minulého století. Samozřejmě, že to není použito bez rozdílu s minulými časy, soustřeďují se módní návrháři pouze na některé konkrétní detaily.

Láká vás retro styl v oblečení?

Proto, pokud se chcete vydat tímto směrem, doporučujeme se řídit radami stylistů: Začít s jednotlivými doplňky a malých dílů retro stylu, který musíte bravurně zkombinovat s moderním oblečením. Je důležité si uvědomit, že při oblékání v retro stylu, musíte mít nějaké znalosti o době, z které toužíte si šaty obléci. To vám usnadní výběr správného oblečení. Příklad: Zaujaly vás osmdesátá léta, kde vládly masivní ramenní vycpávky? Super, ale pokud máte velká a široká ramena – zvolte raději jiný styl.

Kromě oblečení, šperků a doplňků v retro stylu, je důležitý i správný účes

Retro styl v oblečení s dokonalým retro účesem a make-upem završí celkový dojem. Proč je o retro styl oblečení stále takový zájem? Zejména ženám umožňuje tato móda se na chvíli ztotožnit s celebritami z oné doby. Můžeme hovořit o reinkarnaci jiným způsobem, a v jiném čase. Koneckonců, díky uměleckým ženské sklonům, zřídka dáma touží předvádět sebe samu.

Takže co je retro styl?

Je to snaha o vytvoření módy z minulosti, prostřednictvím šatů, doplňků a účesů, které byly v módě v té době. Dnes je retro styl specifický směr, sestávající z několika různých prvků posledních módních trendů, které se používají u moderního oblečení. Stylisté a módní návrháři tvrdí, že retro styl je v módě vždy, protože se bere vše jen to nejlepší a nevšední z každé generace.

Dámské obleceni

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje