Už více než dvacet let vám pomáháme zbavovat se bolesti. Díky tomu, že začnete praktikovat rehabilitace Praha 9, tak se vám celkově změní celý život. Sport se pro vás stane každodenní součástí, budete se cítit celkově lépe a nic vás nebudu už tolik bolet jako doposud. Využíváme nejlepší a jednu z nejmodernějších technologií Neurac, která maximálně nadchne i vás. Léčíme děti i dospělé, ale pomůžeme i vrcholovým sportovcům, důchodcům, ale poskytujeme i kondiční cvičení. Fyzioterapie Praha 9, ale i rehabilitace Praha 9 je i pro vás tou nejlepší volbou. Přečtěte si vše o naší klinice a vyzkoušejte naše služby, se kterými jsou zákazníci před vámi velice spokojení.

Redpoint clinic

Naše klinika je zaměřená na vše, co je spojené s tělem a s pohybovým aparátem. Respektive se dá říci, že Redpointclinic je nestátní zařízení, které se specializuje na celkovou léčbu pohybového aparátu, pomůže vám i s kondičním tréninkem a to za pomoci a doprovodu systematicky vzdělávaných pracovníků a profesionálů v oboru fyzioterapie Praha 9. Redpointclinic byla založena v Hradci Králové, a to Mgr. Alicí Hamáčkovou, a její tradice sahá až do roku 2006. V Praze byla tato pobočka založena v roce 2013 a rychle si díky zkušeným a šikovným fyzioterapeutům Praha 9 získala širokou klientelu, která se sem ráda a pravidelně vrací.

 

  Bojujte proti nemocím chytře

Léčba a terapie

Naše léčba a terapie probíhá za pomoci techniky Redcord. Tato technika je vázaná na pomoc naší vlastní váhy, takže si vlastně toto cvičení řídíme a korigujeme sami, až kam nás to pustí. Díky tomu, že lana tělo nadlehčují, tak se zapojují svaly, které se tak často nepoužívají, a tím pádem se procvičují. Díky tomu, že používáme metodu Neurac, tak je určitě třeba přesně vědět, že využívá znalostí z mnoha lékařských oborů, takže je skutečně odborná a klient se nemusí ničeho bát.

Post by admin

Comment(0)