- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNaučte se zachytit kouzlo okamžiku i na portrétní fotografii

Naučte se zachytit kouzlo okamžiku i na portrétní fotografii

-

- Komerční sdělení -aktuality

Obdivujete fotoportréty, které naprosto dokonale zachytily kouzlo okamžiku a vy si připadáte jako byste tam v tu chvíli také byli? Zajímá vás, jak to autor dokázal a chcete to taky umět? Pořiďte si kurz portrétní fotografie a těšte se na obrázky, které ochromí vaše známé.

Jezdíte na dovolenou, výlety, snažíte se zachytit a zdokumentovat rodinné oslavy a společné chvíle, jenže se vám to tak úplně nedaří? Přeci jste zažili tolik zábavy, fotografie ale vypadají, jak kdybyste se nudili a celý čas byli otrávení.

Není čas ztrácet čas

Udělejte tlustou čáru za svou dosavadní snahou, pořiďte nové fotoalbum a přihlaste se do kurzu portrétní fotografie. Odteď budou vaše fotky jiné, dokonalejší.

Kurz portrétní fotografie v Praze

Zachytit kouzlo okamžiku není jednoduché. Na kurzu se ale naučíte zachytit osobní kouzlo člověka, dozvíte se, jak pomocí fotky vyjádřit příběh, naučíte se udělat přirozenou postprodukci i retuš. To vše pod vedením zkušených lektorů, kteří se nacházejí ve výtvarné škole Draw Planet.

Co vás na kurzu portrétního focení v Draw Planet čeká a nemine?

Skvěle sestavený program, díky kterému zvládnete i vy zachytit na fotce všechny emoce. Co se naučíte?

  • Jak nastavit zrcadlovku?
  • Co znamenají pojmy jako ISO, clona, Crop-faktor atd.
  • Jak použít správné světlo?
  • Co jsou barevné filtry a jak je použít?
  • Seznámíte se s Lightroomem
  • Zkusíte si fashion focení, focení v ateliéru i venku.
  • Jak fotky vyretušovat a posunout je na vyšší úroveň.

Náš tip: Máte vlastní zrcadlovku? Vezměte si ji s sebou. Ale pozor. Musí mít možnost nastavit ISO, čas a clonu. Nemáte ji? Nevadí. Zatím vám ji v ateliéru půjčí, svou si časem jistě pořídíte.

Jak kurz v Draw Planet probíhá?

Každý týden se sejdete ve stejný den i čas a vydáte se vstříc novým poznatkům pod vedením profesionálů, kteří focení opravdu ovládají.

Celý kurz má 10 lekcí po 3 hodinách, což je celkem 30 hodin skvělé výuky. Je vhodný i pro úplné začátečníky, tak se nemusíte bát, že to nezvládnete.

Příjemným bonusem je i fakt, že když se nebudete moci na některou lekci dostavit, pokusí se vám vyjít vstříc a poměrně pružně ji nahradí. O nic tak nepřijdete.

Čtěte také: Jak vyfotit portrét?

Přesvědčili jsme vás, abyste to zkusili? Vezměte do ruky (bez)zrcadlovku, začněte zkoumat co všechno umí, k čemu jsou jednotlivé knoflíky. Pak se přihlaste na kurz, který vás provede portrétním focením pěkně od podlahy.

Už nemusíte profi fotky jen obdivovat v časopisech a na billboardech. Zachyťte je sami.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje