- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyPraní je hraní

Praní je hraní

-

- Komerční sdělení -aktuality
S Ariel je prání hraním
S Arielem  je vše snadné

Opravdu vás fascinují televizní reklamy, ve kterých průměrná matka vybaví svoje děti na venkovní (nebo jakékoli jiné, kde hrozí ušpinění) aktivity sněhově bílým oblečením, případně se stoickým klidem sleduje, kterak si rodinný pes vybral za objekt svého zájmu čerstvě vyprané prádlo?

Praní je hraní s kvalitními prášky a gely

Scénáristé televizních reklam sice své kreativitě mnohdy uzdu popouštějí velmi, přesto se pro vás nemusí každé praní nutně měnit v horor. Stačí nakupovat drogerii na internetu. Proč, když v obchodech existuje nepřeberné množství pracích prášků? V první řadě to rozhodně nejsou všechny, které jsou obecně k dispozici. Česká nabídka je omezená. Pamatujete si například prací prostředky OMO? U nás jste je dříve mohli sehnat v Tuzexu, dodnes u nás ale rozšíření nedoznaly a jednou možnost, kde tyto výrobky původem z Rakouska sehnat, tak stále zůstávají pouze e-shopy.

Prací prášky OMO, Ariel

Že si přece jen vystačíte s tím, co vám nabídnou distributoři domácí? Kvalita zboží v českých obchodech je téma, jemuž se věnovalo už mnoho nezávislých srovnávacích testů, které vyhodnotily, že zdejší trh ji v rámci honby za maximálně nízkou cenou zkrátka pokládá na oltář a s klidem ji obětuje. Chcete-li se tomuto přístupu bránit, opět nezbývá, než se uchýlit k přípravkům, jež jsou určeny pro západního spotřebitele (Rakousko, Německo).

OMO_reklama svetzeny.cz

V případě těch na praní, jako je tomu u také nám dobře známého Arielu mnohdy zjistíte, že složení se liší. Prášky či gely bývají koncentrovanější, tudíž účinnější. Rozdíl odhalil například bělehradský Institut pro obecnou fyzikální chemii, který zkoumal zdánlivě totožného zástupce populární značky a došel mimo jiné k odlišnostem v obsahu tenzidů. Za cenu ovšem stejnou, případně dokonce o něco nižší než doma.

Praní je hraní i pro vás

Záhy navíc dojdete k závěru, že koupit si při cestě například do supermarketu produkt, který vás vábí na extrémně nízkou cenu, se vám nakonec může mimořádně prodražit. Účinek na skvrny totiž bude naprosto stejný, jako byste do pračky nepřidali vůbec nic a prali jen ve vodě, případně abyste dosáhli požadovaného efektu, budete muset použít mnohem větší množství.

 

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje