- Komerční sdělení -zeny
CestováníLet balonem nad krásnou českou krajinou

Let balonem nad krásnou českou krajinou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nad nejatraktivnějšími oblastmi České republiky se pravidelně pořádají lety balonem a vy se můžete proletět také. Letenky se prodávají celoročně a jsou i výjimečným dárkem pro vaše blízké. Naše země je zajímavá, pestrá a krásná, z ptačí perspektivy ji ale zná málokdo. Odnikud si neprohlédnete krajinu lépe, než z koše horkovzdušného balonu. Máte obavy? Jde o nejbezpečnější formu létání. Je to adrenalinový zážitek, ale po chvíli z vás všechen strach spadne a budete se jen kochat.

Z balonu se můžete parádně kochat

Lesy, pole, louky, skály, rybníky, řeky, hrady, zámky, kostely, města i vesnice, let balonem vám umožní se kochat a hodina nebo déle uteče jako by nic. Na celý let je dobré vyhradit si přibližně 3 až 4 hodiny, protože se musí počítat s přípravou a případnými zdrženími. Vše záleží hodně na počasí a větru. K nejpopulárnějším lokalitám pro let balonem patří Kokořínsko, Karlštejnsko, Křivoklátsko, Český Ráj nebo Posázaví, je jich ale daleko více, po celé ČR. Můžete se proletět nad místem, kde bydlíte, nebo naopak zavítat do vzdálenějších koutů republiky.

Co byste řekli na ranní zážitek v oblacích?

Nevíte, jak let balonem pro sebe nebo někoho blízkého zařídit? Pohodlně to zvládnete díky stránce ebalon.cz. Zde jsou k zakoupení letenky s platností 1 rok, zvýhodněné letenky a k nejlevějším patří ranní lety, o které je sice nejmenší zájem, ale přinášejí jedinečný zážitek z probouzející se krajiny. Kdo není ranní ptáče, asi tuto možnost příliš neocení, ale vyplatí se přivstat si, rozhodně nebudete litovat.

Kouzelný pohled z ptačí perspektivy v moderním a bezpečném balonu

Vidět svět z ptačí perspektivy je vždy kouzelné a během pomalého letu balonem vám ani nic nebrání v rozhledu a kochání se. Lety jsou pořádány za příznivého počasí po celý rok, nikde není dáno, že je vhodné pouze léto. Na ebalon.cz je nabídka letů České vzduchoplavecké společnosti, založené roku 1999, která se orientuje především na lokality Praha a okolí. Využívaný horkovzdušný balon je velmi stabilní, bezpečný, moderní, řízený zkušenými piloty a vhodný i pro větší skupinky lidí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

Profolio.cz

Onlinepraha.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje