Nábytek do kanceláře

Pro mnohé z nás je kancelář prakticky druhým domovem. Je to místo, kde trávíme většinu dne, a proto bychom se zde měli cítit příjemně. Základem je kvalitní a esteticky zajímavý kancelářský nábytek, který nám poskytne dostatečný komfort. Nábytek do kanceláře můžete vybrat na webových stránkách společnosti kancelar24h.cz. Nechte se inspirovat.

Jak vybrat nábytek do kanceláře?

Při výběru nábytku do kanceláře nebo pracovny bychom měli zvážit základní kritéria. Především se jedná o velikost místnosti, od které se odvíjí další možnosti. Důležité je také, jakou práci vykonáváme a kolik úložného prostoru bude potřeba a v neposlední řadě je třeba myslet na finance. Při zařizování mějte na paměti, abyste se v kanceláři cítili příjemně a dobře se vám pracovalo.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Nejdůležitější, je nepochybně pracovní stůl a židle, při jejichž výběru bychom měli být velmi obezřetní. Stůl musí být dostatečně vysoký, aby zůstal zachován poměr mezi sedací plochou židle a výškou stolu. Obecně tedy platí, že výška stolu by měla být taková, aby byl úhel mezi předloktím a deskou stolu přibližně 90 stupňů.

  Postele z masivu – pro nerušenou romantiku

Neméně důležitá je také kancelářská židle. Ta by měla být velmi komfortní s možností nastavení sklonu i výšky sezení. Ideální sezení by mělo být vzpřímené, nohy na zemi pokrčené a ruce tak, abyste se nemuseli k počítači či klávesnici ohýbat ani různě otáčet.

V kanceláři nesmí chybět také dostatečný úložný prostor na papíry, knihy a různé další potřeby. Ideální jsou zásuvkové kontejnery na kolečkách, se kterými můžete různě hýbat dle potřeby.

Na jaký nábytek se zaměřit?

Hledáte-li dobrý poměr mezi kvalitou a cenou, můžeme doporučit kancelářský nábytek Visio. Další velkou předností je design, neboť nábytek je velmi elegantní a navíc odolný. Můžete si variabilně zvolit přesně to, co potřebujete, a jednoduše si sestavit svou kancelář nebo pracovnu podle svých představ.

Kancelar24h.cz vám zaručuje veškerý kancelářský nábytek skladem. Nemusíte tak na svou objednávku čekat dlouhé týdny.

 

Comment(0)