Takový ten pocit ohromné nespravedlnosti při pohledu na plné rty filmových hvězd zná mnoho žen. Ale, co si budeme nalhávat, většina těch překrásných zaoblených rtů není tak úplně přirozená. A v dnešní době si takové svůdné rty může pořídit každá žena – moderní zvětšení rtů je téměř bez rizika a ani vás nezruinuje.

Takže co vy, chcete se také radostně usmívat prostě jen proto, že vám úsměv tak moc sluší?

Jaké jsou možnosti

Pokud se rozhodnete takový zákrok podstoupit, máte na výběr ze dvou směrů. Jedním je plastická chirurgie – náročnější, nákladnější, trvalá a přizpůsobivější. Nebo se také můžete rozhodnout pro výplně rtů za pomoci kyseliny hyaluronové. Takový zákrok je jednodušší a levnější.

Oboje má své klady, tak se na tyto procedury podívejme blíže.

Plastická chirurgie

Hlavní výhodou tohoto způsobu je, že se „svým“ plastickým chirurgem můžete vše do detailu naplánovat. Nelíbí se vám tvar horního rtu? Ten spodní je zase nesymetrický? S plastikou lze vaše rty modulovat přesně podle přání.

Výsledek vydrží a nemusíte znovu podstupovat žádnou operaci – což je ale dvousečná zbraň. Tento zákrok nevrátíte. Také budete po jeho absolvování muset projít jistým nepříjemným obdobím rekonvalescence. Musíte si připravit více peněz i nervů.

A rozhodně si vyberte pouze zkušeného chirurga – bude mít v rukou vaši budoucnost.

Výplně

Tato novější možnost je v mnoha ohledech velmi svůdná – téměř jako rty, které na jejím konci čekají. Výplně zajišťují opravdu krásné a přirozené zvětšení (a do nějaké míry i modulaci). Navíc se jedná o bezpečný zákrok s minimální rekonvalescencí i mnohem menšími náklady. Pokud bude efekt až příliš intenzivní, snadno lze zmírnit. Zní to ideálně – a bezesporu se jedná o úžasný moderní způsob zvětšení rtů.

Má snad jedinou nevýhodu – tu, že se zákrok musí opakovat, když účinek vyprchá (což bude nejpozději za rok).

Jak si správně vybrat?

Začněte tím, že si správně vyberete to nejpodstatnější – kliniku estetické medicíny. Právě toto rozhodnutí je nejdůležitější, jelikož specialisté kvalitní kliniky vám dovedou se vším ostatním skvěle poradit. O provedení nemluvě. Nepodceňujte tento krok. Důležitá je také důvěra k lékaři, který vám zákrok bude provádět.

Podívejte se na stránky dermatologické kliniky Altos v Praze, kde na vás čekají skvělí odborníci i špičkové přístroje. Budete se u nich cítit jako doma a také dostanete tu nejlepší péči s nejlepšími výsledky.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci a nechte si poradit od zkušených profesionálů.

  Zvýšená teplota přeje klíšťatům. Jak se před nimi můžeme ochránit?

Post by admin

Comment(0)