Každý muž by měl ve svém životě zplodit syna, zasadit strom a postavit dům. Rčení, které chlapskou populaci provází odnepaměti a klade jim na mysl nejen rozsévat svůj genotyp, ale rovněž se stát odpovědnou hlavou rodiny, dělá některým jednotlivcům těžkou hlavu. Zejména v Praze, která není nafukovací, je podmínka postavení domu tuze „tvrdým oříškem“. Velmi dobře ji ale zasupluje nový byt v rezidenci.

Zplodit syna, zasadit strom a pořídit byt. Light verze pro 21. století je dosažitelná pro všechny, kteří preferují bydlení v příjemném prostředí, lehce dostupném pomocí MHD z centra, pro svou polohu a vybavenost ideálním pro rodiny s dětmi. Nové byty na Praze 3  nabízí vše,  po čem může majitel nemovitosti toužit.

Není bydlení jako bydlení

Žižkovská čtvrť Vackov je dobrým místem pro život a bydlení. Vznik nové obchodní a rezidenční lokality v kombinaci s dostatkem zeleně a odpočinkové zóny nedalekého parku Židovské pece má všech pět „P“, které realitní makléři milují. Rezidence je logisticky dostupná, prostorově vzdušná, na prestižní adrese, s dostatkem zeleně a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Není divu, že byty se zde prodávají téměř samy.

Snem každého muže je zajistit svým nejbližším kvalitní bydlení. Rodinné bydlení Na Vackově plně odpovídá normativním nadstandardům a nárokům na vyšší kvalitu. Svou budoucí bytovou jednotku je možno vybírat z komplexu pěti výškových budov, které jsou velmi vhodně architektonicky strukturovány co do členitosti a výšky. Osmi- až dvanáctipatrové domy nabízí maximum prosvětlení, slunce i zastínění.

  Jsou dárky, a dárky. Než čokoládu a dort, poskytněte vyhlídkový let

Hypotéka na míru

Financování bytu je možné několika způsoby. Nejefektivnější je samozřejmě jednorázová platba bankovním převodem. Pakliže hlava rodiny nedisponuje částkou v hotovosti, přichází na pomoc hypoteční úvěry. Nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky jsou příjemným bonusem, který je možné s bytem v jedné z nejmodernějších rezidencí získat.

V Praze je blaze. Na Žižkově se daří skloubit živoucí, tepající ruch velkoměsta s klidem, pohodou a respektujícím soukromím každého jednotlivce. Adresa budoucích prominentů zní: Na Vackově.

Post by admin

Related post

Zprávy

Na co se zaměřit při výběru cestovního kufru?

Zprávy

Zapomínáte v práci na důležité úkoly? Zlepšení paměti nikdy nebylo jednodušší

Recepty zboží

Svatomartinská husa – opravdu vypečená příručka na bezkonkurenční husu

Comment(0)