- Komerční sdělení -zeny
FinanceZnáme adresu budoucích prominentů

Známe adresu budoucích prominentů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý muž by měl ve svém životě zplodit syna, zasadit strom a postavit dům. Rčení, které chlapskou populaci provází odnepaměti a klade jim na mysl nejen rozsévat svůj genotyp, ale rovněž se stát odpovědnou hlavou rodiny, dělá některým jednotlivcům těžkou hlavu. Zejména v Praze, která není nafukovací, je podmínka postavení domu tuze „tvrdým oříškem“. Velmi dobře ji ale zasupluje nový byt v rezidenci.

Zplodit syna, zasadit strom a pořídit byt. Light verze pro 21. století je dosažitelná pro všechny, kteří preferují bydlení v příjemném prostředí, lehce dostupném pomocí MHD z centra, pro svou polohu a vybavenost ideálním pro rodiny s dětmi. Nové byty na Praze 3  nabízí vše,  po čem může majitel nemovitosti toužit.

Není bydlení jako bydlení

Žižkovská čtvrť Vackov je dobrým místem pro život a bydlení. Vznik nové obchodní a rezidenční lokality v kombinaci s dostatkem zeleně a odpočinkové zóny nedalekého parku Židovské pece má všech pět „P“, které realitní makléři milují. Rezidence je logisticky dostupná, prostorově vzdušná, na prestižní adrese, s dostatkem zeleně a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Není divu, že byty se zde prodávají téměř samy.

Snem každého muže je zajistit svým nejbližším kvalitní bydlení. Rodinné bydlení Na Vackově plně odpovídá normativním nadstandardům a nárokům na vyšší kvalitu. Svou budoucí bytovou jednotku je možno vybírat z komplexu pěti výškových budov, které jsou velmi vhodně architektonicky strukturovány co do členitosti a výšky. Osmi- až dvanáctipatrové domy nabízí maximum prosvětlení, slunce i zastínění.

Hypotéka na míru

Financování bytu je možné několika způsoby. Nejefektivnější je samozřejmě jednorázová platba bankovním převodem. Pakliže hlava rodiny nedisponuje částkou v hotovosti, přichází na pomoc hypoteční úvěry. Nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky jsou příjemným bonusem, který je možné s bytem v jedné z nejmodernějších rezidencí získat.

V Praze je blaze. Na Žižkově se daří skloubit živoucí, tepající ruch velkoměsta s klidem, pohodou a respektujícím soukromím každého jednotlivce. Adresa budoucích prominentů zní: Na Vackově.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje