- Komerční sdělení -zeny
FinanceZnáme adresu budoucích prominentů

Známe adresu budoucích prominentů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý muž by měl ve svém životě zplodit syna, zasadit strom a postavit dům. Rčení, které chlapskou populaci provází odnepaměti a klade jim na mysl nejen rozsévat svůj genotyp, ale rovněž se stát odpovědnou hlavou rodiny, dělá některým jednotlivcům těžkou hlavu. Zejména v Praze, která není nafukovací, je podmínka postavení domu tuze „tvrdým oříškem“. Velmi dobře ji ale zasupluje nový byt v rezidenci.

Zplodit syna, zasadit strom a pořídit byt. Light verze pro 21. století je dosažitelná pro všechny, kteří preferují bydlení v příjemném prostředí, lehce dostupném pomocí MHD z centra, pro svou polohu a vybavenost ideálním pro rodiny s dětmi. Nové byty na Praze 3  nabízí vše,  po čem může majitel nemovitosti toužit.

Není bydlení jako bydlení

Žižkovská čtvrť Vackov je dobrým místem pro život a bydlení. Vznik nové obchodní a rezidenční lokality v kombinaci s dostatkem zeleně a odpočinkové zóny nedalekého parku Židovské pece má všech pět „P“, které realitní makléři milují. Rezidence je logisticky dostupná, prostorově vzdušná, na prestižní adrese, s dostatkem zeleně a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Není divu, že byty se zde prodávají téměř samy.

Snem každého muže je zajistit svým nejbližším kvalitní bydlení. Rodinné bydlení Na Vackově plně odpovídá normativním nadstandardům a nárokům na vyšší kvalitu. Svou budoucí bytovou jednotku je možno vybírat z komplexu pěti výškových budov, které jsou velmi vhodně architektonicky strukturovány co do členitosti a výšky. Osmi- až dvanáctipatrové domy nabízí maximum prosvětlení, slunce i zastínění.

Hypotéka na míru

Financování bytu je možné několika způsoby. Nejefektivnější je samozřejmě jednorázová platba bankovním převodem. Pakliže hlava rodiny nedisponuje částkou v hotovosti, přichází na pomoc hypoteční úvěry. Nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky jsou příjemným bonusem, který je možné s bytem v jedné z nejmodernějších rezidencí získat.

V Praze je blaze. Na Žižkově se daří skloubit živoucí, tepající ruch velkoměsta s klidem, pohodou a respektujícím soukromím každého jednotlivce. Adresa budoucích prominentů zní: Na Vackově.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje