Určitě každá z nás chce být krásná a svůdná zároveň. Ženy jsou něžné ženské bytosti, které si zaslouží být pochopeny a milované. My ženy milujeme nakupování a módu. Ano je pravda, že rádi utrácíme peníze na oblečení. Ani nevím jak toto utrácení vysvětlit, ale považujeme to v podstatě jako relax. Musíme si uvědomit, že každá žena je šťastná, když si koupí nový outfit a hrdě se jím pyšní okolí. Jak přišla jaře, přišla i nová módní kolekce, která je brutální a zajímavá. My ženy chceme být hlavně stylové a originální a proto dnes si předvedeme pár kousků, které by neměly ve vašem šatníku chybět.

Cyklistické šortky

Ano do tohoto období 2019 jaro / léto přišly do módy cyklistické šortky, které jsou ve více kombinacích barev. Podle nás je tento typ kousku troška extravagantní a dovolí si ho obléci jen žena se štíhlou postavou a s vysokým sebevědomím. Tyto šortky je velmi těžké zkombinovat s outfitem. Toto řadíme obléci ženě, která se vyzná do módy a miluje extravaganci.

  4 způsoby, jak se odnaučit kouřit

Pytlové šaty

Tyto šaty můžeme už znát s minulého roku. Takový styl volného střihu se hodí štíhlým ženám, které milují volné věci. Ale klidně pokud máte nedostatky na vašem těle tyto šaty to dokonale zakryjí. Klidně je můžete nosit i ke legínám, riflím, nebo se vzorovanými silonkami a jak obuv můžete zvolit kanady. Jako doplněk můžeme sladit klidně silně růžovou koženou ledvinku. Pokud milujete tento styl šatů, můžete tuto ledvinku zapnout kolem pasu a dokonale Vám vytvoří postavu přesýpacích hodin, nebo můžete zvolit klidně černý pásek se zlatou aplikací a ledvinku můžete zvolit přes rameno.

Trička z potiskem

Jako další moderní kousek přišli trička s potiskem. Ale ne jen tak ledajaké. Na klasických tričkách se objevují kreslené krásně barevné podtisku s tvářemi. K těmto tričkům se jednoznačně hodí rifle. My bychom si uměli představit boyfriend roztrhané džíny k tomu bílé tenisky a na závěr zvolíme růžovou lesklou koženou crossbody kabelku, která outfitu dodá správný šmrnc. A samozřejmě protože je jaro a sluníčko vykukuje, nezapomínejte i na sluneční brýle, které rovněž výborně doplňují outfit.

Semišová bunda

Semiš je opět populární a proto neměli byste ani vy zaostávat při výběru alespoň jednoho kousku. my bychom Vám poradili zvolit například semišovou bundu doplněnou s hadím motivem. Hadí vzory jsou také velmi populární, tak proč je nezačít nosit také. Jako ukázku Vám předvedeme béžovou semišovou bundu s kombinací hadí kůže. Tím, že bunda je krémová snadno se kombinuje s různými barevnými kousky. Dokonale se hodí k ní modré rifle, tričko můžeme zvolit klasické bílé, nebo bílé. Obuv můžeme zvolit černé kotníkové kozačky na vysokém hrubém podpatku a jako doplněk zvolíme černý kožený batoh 2v1. Tento kožený batoh můžeme nosit i na rameni ai přes rameno.

Pevně ​​věříme, že jste si našli oblibu v těchto kouscích i vy a věříme, že jsme Vás inspirovali jako jejich nosit.

  Osoby zdravotně znevýhodněné

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)