Vibrátory jsou nejoblíbenější a nejvyhledávanější erotické pomůcky. Ať už je chcete používat o samotě pro vlastní uspokojení nebo jako zpestření vaše milostného života společně s partnerem – nabízíme vibrátory pro ženy všech druhů i velikostí. Pro vaši maximální spokojenost.

Zpestřete svůj sexuální život

Sex je nedílnou součástí života, ovšem ne každá žena má to štěstí a dosáhne stoprocentního orgasmu při pohlavním styku. Pak přichází na řadu vibrátory pro ženy, které spolehlivě uspokojí i tu nejnáročnější ženu.

Vibrátorů existuje celá řada:

  • gelové
  • plastové
  • latexové
  • silikonové
  • perličkové
  • realistické
  • skleněné

Každý je trošku jiný a má něco do sebe – vybere si tak opravdu každá z vás. Zpříjemněte si společné chvilky s partnerem nebo dosáhněte sama orgasmu – s vibrátorem pro ženy bude vaše masturbace konečně maximálně uspokojivá.

Vibrátorem to nekončí

Ráda si hrajete? Pak možná zatoužíte i po tom zkusit něco jiného. Erotických pomůcek existuje mnoho – vyberte si a zkuste něco nového.

  Vaření v tlakovém hrnci má mnoho výhod. Zkuste to nejen na klasickém, ale i indukčním sporáku

Velmi oblíbené jsou i hračky dilda. Jde o velmi povedenou napodobeninu skutečného penisu – vypadají hodně realisticky, a navíc mohou mít i varlata. Od vibrátorů se liší tím, že nemají vibrace. Slouží ke stimulaci a dráždění erotogenních zón. Využít je můžete jak v páru – s partnerem, tak i o samotě pro své vlastní potěšení. Jsou velmi ohebné a dají se s nimi dělat neskutečné věci.

Pro experimentátorky

Lidské tělo je skvělé a zaslouží si rozhodně to nejlepší. Sexuální uspokojení potřebujeme jako sůl, a když zrovna nemáme partnera přece nebudeme žít jako jeptišky, že dámy? Pokud se toho nebojíte, rozhodně vyzkoušejte i další erotické hračky, které vás dostanou do varu. Venušiny kuličky nebo vibrační vajíčka vám s tím pomohou.

Pokud dosahujete i vy obtížněji orgasmu, jsou vibrační vajíčka tím pravým přesně pro vás. Mají různou intenzitu dráždění, kterou si můžete podle libosti korigovat a konečně si tak užít naprostého uspokojení a vzrušení.

Vyberte si i vy svou erotickou hračku pro žhavé noci a radostná rána – každý den. Tihle milenci se nikdy neunaví a vy nikdy nebudete mít dost.

  Aukce obrazů

Post by admin

Comment(0)