Tyhle tři termíny si zapamatujte, protože to jsou letos ty nejžhavější trendy pro sluneční i dioptrické brýle. Kromě kulatých brýlí a wayfarerů jsou tu nově kočičí brýle, kulatá klasika 50. let v novém kabátku a průhledné brýle. Vybrali jsme pro tyhle tři trendy ty nejzajímavější zástupce.

Cateye: kočičí brýle mají opravdu švih

Lámeme si hlavu, co designery vedlo k návratu do 60. let. Že by je už nebavily kulaté brýle? Je to ale stejně jedno. Kočičí brýle jsou prostě letos stejně in jako před lety a je to dobře. Od uzoučkých špičatých až po zaoblené i kulatější tvary jsou brýle cateye vidět v kolekcích nejrůznějších značek. Jedno mají ale společné. Mají špičaté detaily na očnicích a díky tomu působí opravdu velmi žensky. Bez nich se zkrátka letos neobejdete. Náš tip: zkombinujte kočičí brýle s červenou rtěnkou.

  Šárka Strachová a její životní cesta

Clubround: legendární retro tvar je tu v novém, lehčím provedení

Clubround to jsou brýle, ve kterých se kombinuje horní plastová část s tenkou kovovou. První clubroundy se objevily v padesátých letech. Letos jsou tu odlehčenější verze s průhlednou horní částí a tenoučkou obrubou ve spodní části. Přesně tak si představujeme lehkost a důvtip. Náš tip: klasický clubround najdete v kolekcích Ray-Ban nebo Horsefeathers.

Ray Ban RX 4246V 5762 CLUBROUND (velikost 49)

Trendy budete v transparentních brýlích Clubround od Ray-Ban

Transparent: průhledné brýle jsou in

Do trojice letošních supertrendů patří transparentní brýle. Vypadají krásně s čirými i slunečními skly. In jsou teď jemnější barvy v průhledném provedení. Na léto jsou jako dělané. Zkuste sluneční skla v průhledných obroučkách. Budete překvapení, jak zajímavý efekt tím vzniká. Náš tip: průhledné brýle nemusí být jen čiré. Vyzkoušejte i ostatní barvy.  

Do slunečních brýlí Horsefeathers v hnědé transparentní barvě si můžete nechat zabrousit také dioptrická skla

Tajný tip na závěr: masivní velké sluneční i dioptrické brýle

Netrefili jsme se do vašeho vkusu? Tady je tedy ještě jeden trend, který snad z módy nikdy nevyjde: černé sluneční brýle, tentokrát ale mnohem masivnější, než jsme zvyklí. Nešetřete na materiálu, vybavte se opravdu velkými brýlemi se silnou obroučkou. Náš tip: odborníkem na masivní sluneční brýle je italská značka Dolce Gabbana. Podívejte se na velký výběr například v kamenných prodejnách nebo e-shopu Mister Optic.

  Nehtová kosmetika kompletně od A do Z

Navštivte některou z našich kamenných optik. Rádi vám s výběrem poradíme.

Post by admin

Comment(0)