- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyCateye, clubround, transparent: to jsou letošní trendy v brýlích

Cateye, clubround, transparent: to jsou letošní trendy v brýlích

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tyhle tři termíny si zapamatujte, protože to jsou letos ty nejžhavější trendy pro sluneční i dioptrické brýle. Kromě kulatých brýlí a wayfarerů jsou tu nově kočičí brýle, kulatá klasika 50. let v novém kabátku a průhledné brýle. Vybrali jsme pro tyhle tři trendy ty nejzajímavější zástupce.

Cateye: kočičí brýle mají opravdu švih

Lámeme si hlavu, co designery vedlo k návratu do 60. let. Že by je už nebavily kulaté brýle? Je to ale stejně jedno. Kočičí brýle jsou prostě letos stejně in jako před lety a je to dobře. Od uzoučkých špičatých až po zaoblené i kulatější tvary jsou brýle cateye vidět v kolekcích nejrůznějších značek. Jedno mají ale společné. Mají špičaté detaily na očnicích a díky tomu působí opravdu velmi žensky. Bez nich se zkrátka letos neobejdete. Náš tip: zkombinujte kočičí brýle s červenou rtěnkou.

Clubround: legendární retro tvar je tu v novém, lehčím provedení

Clubround to jsou brýle, ve kterých se kombinuje horní plastová část s tenkou kovovou. První clubroundy se objevily v padesátých letech. Letos jsou tu odlehčenější verze s průhlednou horní částí a tenoučkou obrubou ve spodní části. Přesně tak si představujeme lehkost a důvtip. Náš tip: klasický clubround najdete v kolekcích Ray-Ban nebo Horsefeathers.

Ray Ban RX 4246V 5762 CLUBROUND (velikost 49)

Trendy budete v transparentních brýlích Clubround od Ray-Ban

Transparent: průhledné brýle jsou in

Do trojice letošních supertrendů patří transparentní brýle. Vypadají krásně s čirými i slunečními skly. In jsou teď jemnější barvy v průhledném provedení. Na léto jsou jako dělané. Zkuste sluneční skla v průhledných obroučkách. Budete překvapení, jak zajímavý efekt tím vzniká. Náš tip: průhledné brýle nemusí být jen čiré. Vyzkoušejte i ostatní barvy.  

Do slunečních brýlí Horsefeathers v hnědé transparentní barvě si můžete nechat zabrousit také dioptrická skla

Tajný tip na závěr: masivní velké sluneční i dioptrické brýle

Netrefili jsme se do vašeho vkusu? Tady je tedy ještě jeden trend, který snad z módy nikdy nevyjde: černé sluneční brýle, tentokrát ale mnohem masivnější, než jsme zvyklí. Nešetřete na materiálu, vybavte se opravdu velkými brýlemi se silnou obroučkou. Náš tip: odborníkem na masivní sluneční brýle je italská značka Dolce Gabbana. Podívejte se na velký výběr například v kamenných prodejnách nebo e-shopu Mister Optic.

Navštivte některou z našich kamenných optik. Rádi vám s výběrem poradíme.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje