- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyNový rituál – příprava Melty

Nový rituál – příprava Melty

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud někdo vysloví slovo Melta, většinu z nás to zavede do časů, které jsme trávili u babiček nebo si vybavíme kojící ženu. Společnost Kávoviny, která Meltu vyrábí již od druhé světové války, by ráda Meltu ukázala v novém moderním světle. 

Pití a příprava Melty může být pro Vás denním rituálem, při kterém si odpočinete a na jeho závěru si ještě pochutnáte a uděláte něco dobrého pro své zdraví. Připravovat Meltu můžete klasickým způsobem, tedy krátce povařit a poté přecedit pomocí hustého cedníku či pláténka. Jednodušším způsobem je Meltu připravovat v moka konvičce. Díky vyššímu tlaku i optimální teplotě je výsledkem vynikající horká Melta, kterou již nemusíte cedit. Čím déle a pozvolněji Meltu připravujete, tím více vynikne její sladkost a obilné tóny chuti. Pro ještě sladší chuť použijte med či datlový sirup, místo mléka můžete použit ovesné mléko a pokud máte rádi koření, tak skořice nebo i badián jsou skvělou kombinací. 

Pokud se chystáte z přípravy Melty, udělat pravidelný rituál, navštivte stránky Melta.cz nebo facebook. Najdete zde nejen historii, ale další tipy na přípravu Melty.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje