Mohlo by se zdát, že s končícím létem už nemá význam pouštět se do nafukování vířivky na zahradu. Ovšem venkovní vířivky si najdou své uplatnění například v zimních zahradách. Nyní je naopak ideální doba pro nákup hydromasážní vany, jelikož se prodávají ve slevových akcích, jež jsou pochopitelně výhodnější než nákupy v letním období.

Mobilní vířivky mají své kouzlo ve variabilitě prostředí a jednoduchém přemísťování

Nafukovací vířivka je ideální variantou k pevně zabudovaným masážním vanám. Dá se snadno přemístit na určená místa, sama se nafoukne během několika málo minut a její funkce se dají přirovnat k pevným vířivým bazénům. Není se třeba obávat mechanického poškození. Mobilní vířivky jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou vestavěny do pevné konstrukce, která se vyznačuje stabilitou a odolností vůči nárazům, pádům větví ze stromů nebo atakům rozdováděných domácích mazlíčků.

Variabilita produktů uspokojí běžné i náročnější zájemce o relaxační hot tub. K dispozici jsou masážní vany různých kapacit a volitelných programů. Vybrat si tak můžete individuální vířivku nebo vanu, do které se vejdete s dětmi, rodinou či partou kamarádů. Venkovní vířivka se tak může stát vítaným společníkem zahradních party v létě i za zimních večerů. Umístěním do stinného a krytého místa vytvoříte z koutu zimní zahrady intimní místo nebo zábavný prvek.

  Šunkovar: Skvělý pomocník nejen pro milovníky šunky

Hydromasážní vany využijí také senioři s méně pohyblivými končetinami, případně rekonvalescenti po úrazech. Příjemné a přirozené proudění vody je zdraví prospěšné i v ohledu na rozproudění lymfatického systému a krevního řečiště. Proto jsou vířivé vany vítanou součástí wellness center a lázeňských domů. Mnohá rekreační střediska a jejich hosté na vířivky rovněž nedají dopustit.

Comment(0)