- Komerční sdělení -zeny
BydleníNafukovací vířivka se hodí i v chladných měsících do...

Nafukovací vířivka se hodí i v chladných měsících do zimní zahrady

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mohlo by se zdát, že s končícím létem už nemá význam pouštět se do nafukování vířivky na zahradu. Ovšem venkovní vířivky si najdou své uplatnění například v zimních zahradách. Nyní je naopak ideální doba pro nákup hydromasážní vany, jelikož se prodávají ve slevových akcích, jež jsou pochopitelně výhodnější než nákupy v letním období.

Mobilní vířivky mají své kouzlo ve variabilitě prostředí a jednoduchém přemísťování

Nafukovací vířivka je ideální variantou k pevně zabudovaným masážním vanám. Dá se snadno přemístit na určená místa, sama se nafoukne během několika málo minut a její funkce se dají přirovnat k pevným vířivým bazénům. Není se třeba obávat mechanického poškození. Mobilní vířivky jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou vestavěny do pevné konstrukce, která se vyznačuje stabilitou a odolností vůči nárazům, pádům větví ze stromů nebo atakům rozdováděných domácích mazlíčků.

Variabilita produktů uspokojí běžné i náročnější zájemce o relaxační hot tub. K dispozici jsou masážní vany různých kapacit a volitelných programů. Vybrat si tak můžete individuální vířivku nebo vanu, do které se vejdete s dětmi, rodinou či partou kamarádů. Venkovní vířivka se tak může stát vítaným společníkem zahradních party v létě i za zimních večerů. Umístěním do stinného a krytého místa vytvoříte z koutu zimní zahrady intimní místo nebo zábavný prvek.

Hydromasážní vany využijí také senioři s méně pohyblivými končetinami, případně rekonvalescenti po úrazech. Příjemné a přirozené proudění vody je zdraví prospěšné i v ohledu na rozproudění lymfatického systému a krevního řečiště. Proto jsou vířivé vany vítanou součástí wellness center a lázeňských domů. Mnohá rekreační střediska a jejich hosté na vířivky rovněž nedají dopustit.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje