Provést čas od času proměnu v interiéru není rozhodně od věci, protože změna vás ochrání před stereotypem  a ubíjející nudou. Viditelných změn dosáhnete, aniž byste museli investovat desetitisíce do rekonstrukce. Stačí chytře vyměnit bytový textil v domácnosti.

Není nic jednoduššího, než v ložnici zvolit nové povlečení, přehoz a závěsy, které oživí interiér. Vylepšit interiér můžete pomocí bytového textilu hravě, stačí jen zvolit správnou kombinaci. Do bytového textilu lze zahrnout záclony, závěsy, polštáře, povlečení, přehozy, deky nebo nejrůznější koberečky.

Bytový textil bychom neměli opomíjet v žádné místnosti. Rozhodně se nejedná o zbytečnost. Aby splnil svůj účel, je potřeba si uvědomit, že každý kousek dodá interiéru nezaměnitelnou podobu. Zvolením pestrobarevných záclon, ručníků nebo polštářků dodáte místnosti příjemné teplo a optimismus.

Pod slovem bytový textil si nejčastěji představíme závěsy a záclony. Okno je dominantní prvek místnosti, na kterém se zastaví oko každé návštěvy. Pomocí vhodný záclon a závěsů snadno a rychle provedete změnu. Nezapomínejte na správnou kombinaci barev a také na kvalitní materiál. Nebojte se popustit uzdu své fantazii a volit také různé vzory, například pestrobarevné květinové závěsy, zajímavý vzorek na přehozu na postel. Inspirovat se můžete například povlečením a textilem našich babiček.

  Jak si vybrat vhodné povlečení?

Chcete-li mít doma útulno, pak je bytový textil tou správnou volbou. Díky nízkým cenám můžete jednotlivé kousky měnit například podle ročního období, změny barvy stěn při malování nebo při nákupu nového kousku nábytku.

 

Related post

Dekorace

Na změnu interiéru stačí nové záclony

Dekorace

Bytový textil nejsou jen deky, ručníky a ubrusy

Bydlení

Povlečení pro naše miláčky

Comment(0)