- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiÚtulný domov je základ spokojenosti

Útulný domov je základ spokojenosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Co to znamená bytový textil

Zařizujeme-li si byt, často řadíme bytový textil mezi neurčité položky. Představujeme si pod tímto pojmem záclony, přehozy, závěsy nebo ručníky. Otázka textilií v bytě je však poněkud obšírnější.

Pro obývací pokoje je potřeba závěsy a koberce vybírat velmi zodpovědně. Důležité je volit materiály i barvy tak, abychom v místnosti měli příjemné pocity. Obývák je zpravidla místnost, kam si vodíme všechny návštěvy a zvolený bytový textil o nás může leccos vypovídat.

Bytový textil v ložnici zahrnuje povlečení, přehoz přes postel, polštářky, kobereček u postele nebo nové závěsy. Předložka před postelí zajistí, že ráno nestoupneme na studenou podlahu. Na postel patří ochranné potahy, prostěradla, přikrývky. Vsadit můžete na abstraktní a geometrické vzory, kdy na posteli a na závěsech zvolíme jednotný vzor, například romantický motiv růží.

Do kuchyní patří utěrky, ubrusy, případně prostírání. Při výběru utěrek je důležité vybrat správnou kvalitu. Nejhorší jsou materiály, které nesají tekutinu, pak je nelze nazvat utěrkami. Do jídelny zvolte kvalitní ubrus, který snese i občasné skvrny. Nezapomeňte ani na ubrusy pro sváteční prostírání.

Bytový textil patří také do dětského pokoje, kde může rovněž navodit tu správnou příjemnou atmosféru. Nabídka dětského textilu s různými motivy je velmi pestrá. Zvolit můžete například koberec se hrou Člověče nezlob se, se silnicí, pro holčičky například povlečení a závěsy s oblíbenými pohádkovými princeznami. Fantazii se rozhodně meze nekladou. Správným závěsem můžete chytře rozdělit i dětský pokoj pro dvě děti, aniž by bylo potřeba stavět v pokoji příčku. Nezapomeňte na pohodlné polštářky a sedací vaky.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje