- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyUžijte si víkendové nákupy s Mercedesem

Užijte si víkendové nákupy s Mercedesem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jestli něco dokáže spolehlivě nabourat domácí pohodu, tak je to fakt, že jste nabourala vy. Zkrátka jste si půjčila rodinné vozidlo a manželova čtyřkolového miláčka poškodila.

Doprovází kvůli tomu každou vaši cestu i za roh do supermarketu mnoho dobře míněných rad a protažený obličej vašeho vyvoleného? Můžete se jim vyhnout! Jak?

Proč jsou půjčovny výhodné řešení

Rozhodně není nutné naprosto zruinovat rodinný rozpočet a vybrat úspory, které už od Nového roku pečlivě střádáte do obálky s nápisem „na dovolenou”. K vlastnímu novému vozu se dá přijít překvapivě snadno. Tím samozřejmě nikoho nenabádáme k tomu, abyste si tak trochu bez ptaní půjčila luxusní vozítko vašeho souseda. Autopůjčovna je totiž skvělou alternativou!

Za poplatek, jehož výše vám bude předem známá, totiž získáte nové auto v perfektním technickém stavu. Současně se nemusíte starat ani o další nezbytnosti jako pojištění, vůz dostanete se zaplaceným povinným ručením i pojištěním havarijním. Dostupné jsou tímto způsobem dokonce i modely z luxusních řad jako Mercedes Benz E nebo GLA. Vůz si vyzvednete po domluvě tak, jak vám bude vyhovovat.

Co mě čeká s autem z autopůjčovny

Vaší jedinou starostí je tak včasné zaplacení pronájmu a vrácení vozidla na předem domluvené místo podle stanovených podmínek. Splnit musíte pouze to, že je nezbytné, abyste měla platný řidičský průkaz a můžete se vozit v automobilu přesně podle vašeho výběru.

Lhůta na pronájem vám poskytne dostatek času a vy si tak můžete užít například bezstarostnou dámskou jízdu s kamarádkami. Která z nás by si nechtěla alespoň na pár okamžiků připadat jako Carrie Bradshaw se svými věrnými společnicemi na cestě za vražedně vysokými podpatky z dílny světově proslulého návrháře? Asi jenom milostný život hlavní hrdinky byste za svého manžela přece jen nevyměnila. Ideální příležitost k tomu, abyste si něčím udělala radost, mohou být třeba nadcházející Dny Marianne, které se budou konat v termínu 15. až 17. září. Stoprocentně tak naplníte heslo: SIT Automotive – Jezdím s úsměvem.

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje