- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyUžijte si víkendové nákupy s Mercedesem

Užijte si víkendové nákupy s Mercedesem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jestli něco dokáže spolehlivě nabourat domácí pohodu, tak je to fakt, že jste nabourala vy. Zkrátka jste si půjčila rodinné vozidlo a manželova čtyřkolového miláčka poškodila.

Doprovází kvůli tomu každou vaši cestu i za roh do supermarketu mnoho dobře míněných rad a protažený obličej vašeho vyvoleného? Můžete se jim vyhnout! Jak?

Proč jsou půjčovny výhodné řešení

Rozhodně není nutné naprosto zruinovat rodinný rozpočet a vybrat úspory, které už od Nového roku pečlivě střádáte do obálky s nápisem „na dovolenou”. K vlastnímu novému vozu se dá přijít překvapivě snadno. Tím samozřejmě nikoho nenabádáme k tomu, abyste si tak trochu bez ptaní půjčila luxusní vozítko vašeho souseda. Autopůjčovna je totiž skvělou alternativou!

Za poplatek, jehož výše vám bude předem známá, totiž získáte nové auto v perfektním technickém stavu. Současně se nemusíte starat ani o další nezbytnosti jako pojištění, vůz dostanete se zaplaceným povinným ručením i pojištěním havarijním. Dostupné jsou tímto způsobem dokonce i modely z luxusních řad jako Mercedes Benz E nebo GLA. Vůz si vyzvednete po domluvě tak, jak vám bude vyhovovat.

Co mě čeká s autem z autopůjčovny

Vaší jedinou starostí je tak včasné zaplacení pronájmu a vrácení vozidla na předem domluvené místo podle stanovených podmínek. Splnit musíte pouze to, že je nezbytné, abyste měla platný řidičský průkaz a můžete se vozit v automobilu přesně podle vašeho výběru.

Lhůta na pronájem vám poskytne dostatek času a vy si tak můžete užít například bezstarostnou dámskou jízdu s kamarádkami. Která z nás by si nechtěla alespoň na pár okamžiků připadat jako Carrie Bradshaw se svými věrnými společnicemi na cestě za vražedně vysokými podpatky z dílny světově proslulého návrháře? Asi jenom milostný život hlavní hrdinky byste za svého manžela přece jen nevyměnila. Ideální příležitost k tomu, abyste si něčím udělala radost, mohou být třeba nadcházející Dny Marianne, které se budou konat v termínu 15. až 17. září. Stoprocentně tak naplníte heslo: SIT Automotive – Jezdím s úsměvem.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje