- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiČerné kalhoty, bílá košile a kožená kabelka tyto věci...

Černé kalhoty, bílá košile a kožená kabelka tyto věci musíte mít v šatníku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Černé cigaretové kalhoty, bílá košile a jako výrazný originální doplněk luxusní kožená kabelka. Tyto kousky by neměly chybět v ženském šatníku. Znáte to když ráno vstanete postavíte se před šatník a přemýšlíte co na sebe? Nejhorší na tom je, že když člověk nemá náladu na přemýšlení, stráví při tom dlouhou dobu a pomalu ani nestíhá do práce nebo školy. Věřte, i nám se to stává, a dost často. Proto pokud nemáte tyto dva neutrální kousky, díky kterým můžete libovolně kombinovat k nim rifle, trička, nebo barevné kousky. Tento oděv byste si  měli určitě pořídit. A i kdyby tyto dva kousky nosíte spolu i týden, jen budete volit k nim nějaký barevný kabát, bundu nebo kardigán, určitě si to nikdo nevšimne. Nejdůležitější bude, abyste vy cítili v tom dobře a pohodlně. Tento outfit pasuje každé postavě bez ohledu na věk. Výborně se hodí do práce, do školy, na nákupy, na kávu s kamarádkou, ale i na společenské večeře. Velmi rádi Vám ukážeme jak kombinovat k těmto černým kalhotám a bílé košile obuv, kožené kabelky a doplňky.

Pokud jdeme do práce určitě chceme být oblečená elegantní a pokud zvolíme tyto černé kalhoty a bílé tričko stačí doplnit červené sako k tomu lesklé červené lodičky a jako výrazný doplněk zvolíme koženou kabelku ve formátu A4.

Nyní něco pro školačky, které milují módu. K tomuto outfitu stačí zvolit modrú riflové bundu, bílé tenisky, které jistě vyniknou. Kalhoty můžeme klidně zahnout abychom měli trošku Odkryté nohy, uděláme jejich tříčtvrtečními, jako doplněk do vlasů můžeme zvolit černou, kterou použijeme jako čelenku a hodinky s černým páskem. Ještě na závěr celý outfit doplníme žlutým koženým batohem.

Jdeme na nákupy? Hlavně při tomto nezapomínejte myslet na to, jakou obuv zvolíte. Určitě by se Vám dobře nechodilo v lodičkách, protože nakupování znamená dlouhé chození a běhání po obchodech, které trvá někdy až více než čtyři hodiny. V takovém případě bychom zvolili jako vhodnou obuv vzorované mokasíny, bílou koženou kabelku  a černou koženou bundu. Budete vypadat opravdu jako módní hvězda.

Co Vám řekneme černé kalhoty a bílá košile jsou univerzální oblečení pro Váš šatník a ještě jako bonus, hodí se každé ženě. Pevně ​​věříme, že jste se inspirovali tímto článkem.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje