- Komerční sdělení -zeny
ZdravíBlíží se léto a začíná každoroční oblíbené téma: hubnutí

Blíží se léto a začíná každoroční oblíbené téma: hubnutí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jako každý rok si mnoho z nás říká, zhubnu. Zhubnu do léta, zhubnu do dovolené, zhubnu, protože…doplňte si právě ten váš důvod. Ale jak zhubnout? Vrhnete se stejně, jako každý rok do nějaké ,,zaručené” diety? Nebo se k tomu postavíte pro jednou zodpovědně a zhubnete jednou provždy?

Pokud se již nechcete trápit každoročním hubnutím do plavek, obraťte se na odborníky. Hubnutí není jen tak, je to celkem věda. Pokud využijete ,,zázračnou” dietu, která slibuje váhový úbytek 5 kilo za 5 dní, nebo 7 – 10 kilo za 14 dní, počítejte rovnou s tím, že účinek je krátkodobý. Kila se vám vrátí jako bumerang a navíc získáte i nějaká navíc. To je dobrý důvod, proč se tomu pro letošní rok vyhnout, nemyslíte?

Pokud to uděláte a rozhodnete se zhubnout s pomocí výživového poradce, naučíte se správně stravovat a můžete se tak vyhnout každoročnímu hladovění a řešení věčných diet. Hubnout zdravě můžete i sami, ale chce to hodně odhodlání a trpělivosti. Musíte si nastudovat nejen vyživové tabulky potravin, ale musíte znát i glykemický index potravin. Nestačí jíst jen zeleninu, nebo ovoce, je třeba se stravovat vyváženě.

Výživový poradce je správnou volbou, pokud to s hubnutím myslíte vážně

Správný výživový poradce vám poradí a pomůže zhubnout dlouhodobě a ušetří vám mnoho neúspěchů při hubnutí. Mějte i vy svou vysněnou postavu. Nečekejte ale zázraky během týdne. Podstatou je zdravé hubnutí, odborníci doporučují váhový úbytek 1 kg týdně, tak, aby to bylo pro tělo i pro naši psychiku zdravé a nebylo to frustrující. Podívejte se například na:  www.snadne-hubnuti.eu.

Zeptali jsme se za vás v NATURHOUSE

NATURHOUSE je koncept dietetických center, který byl založen v roce 1992 ve Španělsku, nyní je v provozu skoro 2000 dietetických centrech ve 40 zemích, v České republice jich naleznete téměř 70. Pomohli zhubnout a hlavně udržet si váhu více jak 4.000.000 klientům. Zařadíte se mezi ně i vy?

Konzultace v NATURHOUSE je zcela zdarma, a to včetně diagnostiky těla zákazníka. Pokud se rozhodnete hubnout z NATURHOUSE, získáte jídelníček na míru, jediné, co si budete hradit jsou doporučené produkty, které jsou na přírodní bázi a podporují proces hubnutí.

Co udělat proto, abyste získali konzultaci, včetně diagnostiky těla naprosto zdarma? 

Stačí vyplnit formulář na stránkách snadne-hubnuti.eu. Zhubněte i vy jednou provždy.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje