Jak víme, oděvy ve stylu safari letí stále v módě a toto příchozí letní období je na to jako stvořené. Drahý páni a dámy, dnes Vám předvedeme, jak se obléci v tomto stylu. V Safari outfitech budou převážně dominovat zemité barvy oblečení, jako je hnědá, kávová, slabě zelená khaki, krémová. Rovněž budou i vzorované a to v imitaci zvířat hlavně hadí, tygří a leopardí vzor.

Velmi rádi Vám předvedeme pár kousků. Máte se na co těšit.

Začneme dámami, které milují tyto barvy a kousky oblečení. Pokud chcete zazářit a být takzvaná safari královna, velmi rádi Vám ukážeme, jak na to. Na začátek si zvolíme zelené khaki kalhoty, k nim nemůže chybět určitě hnědá košile klasického střihu, k tomu vzorovanou leopardí šátek, bílou vestu s páskem, obuv zvolíme krásně mokasíny a na závěr jako doplněk zvolíme hnědý kožený batoh. Nebojte se kombinovat outfit tón v tónu, podle nás to originální působí. Díky těmto kalhotám s vysokým pasem dokážeme zvýraznit ženské křivky a vaši postavu dokonale zvýraznit.

Dále, co by nemělo chybět ve vašem šatníku je overal, který doplníme krémovým kloboukem, na který zavážeme šátek libovolného stylu tomu výrazné hnědé kotlíkové holínky a krásnou crosbody listovou koženou kabelkou, která nám bude romanticky ladit s kozačkami.

Jako další zajímavý letní oděv jsou šaty košilového střihu, které jsou hlavně nyní v módě. Jsou považovány za elegantní a najdeme je i z různou potiskem, například jako jsou zvířecí vzory. Jsou velmi pohodlné a může je nosit praktický každá žena bez ohledu na věk a váhu. Je to takzvaný druh pánské košile, která je prodloužena a slouží jako dámské šaty. Tyto šaty bychom doplnili krásnými vysokými sandálky hadího vzoru a na závěr zvolíme hnědé kožené psaníčko také hadího vzoru. Díky těmto outfitem budete okouzlující a svůdné zároveň.

A nyní k našim milujícím mužem. My ženy milujeme chlapů v různých uniformách, Nevíme proč, ale vždy nás takový muži přitahovaly. Co řeknete na takový safari pánský outfit? I muži milují zemité barvy, tak proč nezačít nosit i tento styl? Pokud si to neumíte představit velice rádi Vám to předvedeme. Na začátek bychom zvolili pánské hnědé kalhoty k tomu bílé obtažené tričko na to krémovou bundu, pohodlné boty a na konec to doladíme tmavě hnědou pánskou koženou taškou, která celý outfit rozzáří. Pánové, určitě nezapomeňte na brýle. A pro milovníky klobouků klidně zvolte v krémové nebo hnědé barvě.

Výskyt safari prvků v této sezoně dosahují absolutní maximum. Okouzlíte svět a vytěžte z toho v safari sezóně co nejvíce, buďte originální.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)