- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPlánujete navštívit Thajsko? Víme, na co nesmíte zapomenout

Plánujete navštívit Thajsko? Víme, na co nesmíte zapomenout

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud vytvoříme seznam velmi lákavých exotických destinací pro dovolenou, rozhodně mezi nimi nebude chybět Thajsko. Velmi známá a samozřejmě také velmi oblíbená země. Pokud je právě dovolená Thajsko vaším cílem, podívejte se na náš přehled lákadel. Tedy seznam míst, na která byste při své návštěvě rozhodně neměli zapomenout.

thajsko

Bangkok jako základ

Jenom těžko byste hledali zajímavější a živější město, než je právě metropole Bangkok. Zde se setkáte s mnoha zajímavostmi, které se týkají především:

  •          Místní kuchyně
  •          Místní kultury a života
  •          Historie a památek

Kromě toho všeho nebudou zklamáni ani milovníci odpočinku, jelikož známým letoviskem této oblasti je Pattaya. Vaše dovolená tak může být kombinací zajímavého poznávání i příjemné relaxace na hotelové pláži.

Ostrovy, které zaručeně nezklamou

Thajsko jsou pro mnohé spojeny hlavně s ostrovními destinacemi. Pokud vás lákají právě ony, doporučujeme možnosti, jako je Phuket, Phi Phi, nebo třeba ostrov Ko Samui. Pro ty, kterým imponuje spíše klidnější dovolená, jsou určeny destinace Krabi, ale i Ko Lanta. Samozřejmě dané tipy nejsou určené jenom pro toho, kdo hledá klid hotelu a pohodu na pláži. Hodí se i těm, kteří hledají poznávací zájezdy do Thajska. Tedy pobyt spojený s tím, že jako turisté poznáte co nejvíce jak z místní kultury a historie, tak hlavně i z místní přírody, která je na ostrovech úchvatná.

Zamiřte pod vodní hladinu

A to doslova. Thajsko je totiž destinací, která je zaslíbená potápění. Zkusit můžete jak klasické šnorchlování, tak i plnohodnotný ponor. Pokud vás láká poznat to nejkrásnější ze života pod vodou, určitě zamiřte do míst, jako je Ko Tao, stejně jako Ko Mook, popřípadě také lokalita Ko Samet. Všechny tři jsou celosvětově nejvyhledávanějšími místy všech milovníků potápění. Jak zkušených, tak i amatérů. I takto může vypadat vaše dovolená v této exotické destinaci.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje