Víme, že ženy si potrpí na šperky. Jemné řetízky či masivní náramky z obyčejné ženy dokáží udělat sexy dámu. Ale určitě se shodneme na tom, že šperky jsou doménou i mužů. Stříbrné řetízky pro ženy či stříbrné řetízky pánské dokáží oživit i jednoduchý styl.

Jak sladit všechny ozdoby?

Někteří z nás milují mít více prstenů na rukou, více řetízků na krku nebo více náramků za sebou. Nejde to ale udělat vždy! Řasení řetízků je vhodné pro jednoduché jemné řetízky, podobně tak i u náramků.

Náramky z chirurgické oceli dámské jsou odolné poškrábání a zvýrazní ruku každé ženy. Můžete najít je najít v různých délkách, tu si upravíte podle toho, jak sami budete potřebovat. To je ideální, není? Na stříbrné řetízky pak snadno můžete doplnit pánské přívěsky. Udělá to náramek zajímavějším a zároveň váš doplněk zaujme okolí. Budete prostě IN. Pokud máte doma volejbalistu, udělejte mu radost volejbalovým míčem. Ano, stále se bavíme o přívěscích. Je to snadné. Kromě toho můžete vybírat třeba motorku, basketbalový míč, anebo další tvary jako křížek.

Miluju náušnice!

Stovky druhů materiálu, od stříbrných přes zlaté k chirurgické oceli, vám umožní široký výběr. Stříbro zase nabírá na rychlosti v módě, dostává se do popředí. Stříbrné náušnice visací vás oslní. Ženy si často chválí oblíbené zapínání na patentovou klapku, proto jich mnoho najdete s tímto zapínáním. Další možností je šroubek. Stříbrné náušnice visací jsou leštěny, a proto opravdu vynikají svým vzhledem. Líbí se vám ve tvaru slunce? Nebo co třeba lístek či půl měsíc? Udělal by radost? Zkuste vybrat přesně, co vám sedí. Nebudete litovat!

Zajímavé varianty barev vám může nabídnout Swarovski. Červené nebo tmavě zelené křišťály snadno sladíte se zevnějškem. A co víc? Vybírat šperk u Klenotynu můžete i pro vaše ratolesti!

  Jak se překládá seriál plný sprostých slov? Vyzpovídali jsme překladatele Ricka a Mortyho

Post by admin

Comment(0)