- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPřekvapte originálně zabaleným dárkem

Překvapte originálně zabaleným dárkem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dárek k Vánocům nebo k narozeninám – kdo by to nikdy neřešil? Nekupujte zbytečnosti, překvapte netradičním dárkem své blízké. Proutěný koš s červeným vínem nebo bílým vínem či proutěný koš s Baileys potěší každého muže i ženu.

Luxusní chuť Baileys

Proutěný koš s Baileys nemusí obsahovat pouze chutě Baileys ale i hořkou čokoládu, 100 % český med či mandle v hořké čokoládě. U takového koše samozřejmě nesmí chybět ani chuť Davidoff Café Fine Aroma Instantní kávy.

Netradiční dárek pro ženy

Nekupujte klasické voňavky nebo náramek na ruku. Vaše partnerka je stejně použije jen, aby vám udělala radost. Vyberte nebo dokonce sami naplňte dárkový koš. Proutěný čajový koš pro milovníky čajů, proutěný koš s červeným vínem nebo bílým vínem pro milovníky vína pořídíte snadno a bez starostí. V každém z nich najdete vína od Balouna – luxusní značka nejen pro „fajnšmekry“. Kromě toho si své chuťové pohárky doplníte o lahodné kostky hořké čokolády nebo několik druhů čajů.

Balení dárků nemusí být nuda

Kromě košů může znít zajímavě třeba dárková bedna. Originální dárek pro ženy snadno zabalíte a můžete nechat zatlouct přímo do bedny. K tomu navíc vaše drahá polovička dostane páčidlo. A může začít! Taková bedna váží pouhých 2,8 kg, takže není těžká a zvednou či otočí ji každá žena. Pokud pošlete vaši objednávku do 12 h, Darbox je zpravidla schopný ji vyexpedovat ještě tentýž den. Takže, pánové, pokud jste zapomněli na své lásky, není ještě nic ztraceno!

Vytvořte si bednu sami

Jestli se vám nelíbí nebo z nějakého důvodu nehodí obsah jakéhokoli koše či bedýnky, není nic jednoduššího než si sami takový koš vymyslet. Milujete mléčnou oříškovou čokoládu a ne 95 % hořkou? Rádi byste popíjeli jiný likér než Baileys? Naplňte si bednu podle vlastních představ.

Dárkové koše pro ženy či muže jsou tu pro vás!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje