- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyProblém se svícením? Ne vždy je nutná výměna světel

Problém se svícením? Ne vždy je nutná výměna světel

-

- Komerční sdělení -aktuality

Především nyní, v podzimním období a před nastávající zimou je nezbytné, aby naše světlomety fungovaly na jedničku. Je to dáno tím, že ráno, stejně jako v podvečer už je poměrně velká tma. Pokud cestujeme vozem, je nezbytné, abychom na cestu viděli co možná nejlépe. Ne vždy máte takovou možnost, jelikož hlavně u starších vozů se mohou objevit četné problémy se světlomety, které správnému osvícení vozovky před námi brání. Jde hlavně o:

  • Výrazné poškrábání světlometu
  • Zamlžení světlometu
  • Mléčná barva světlometu

Možnosti, jak problém vyřešit, jsou dvě. Buď jeho výměna, což je poměrně finančně náročné. Proto je lepší volbou oprava.

lesteni-karoserie

Profesionál vám pomůže

Na internetu sice můžete nalézt desítky různých rad a tipů, ale málokdy nabídnou tak dokonalý výsledek, jako profesionál, který k tomu má vše potřebné. Rozleštění světlometů právě pomocí jeho technologie a různých brusných kotoučů nebo past je primárně cestou k tomu, jak se zbavit jakéhokoliv zakalení, nebo mléčné barvy. Světlomety tak budou opět dokonale čiré. To logicky zvýší jejich propustnost, a tedy zlepší i osvětlení vaší vozovky. Celé leštění samozřejmě proběhne přímo na vašem vozidle a tak není nutné demontáž, ani následná montáž na původní místo.

Eliminujte i škrábance

Není to jenom ono zabarvení, které je problém. Jak jsme zmínili, jsou problémem také četné škrábance. Ty nemusí mít přímý vliv na propustnost, ale mohou mít vliv na celkové rozostření. A to se také negativně projeví v tom, že budete na svou cestu vidět mnohem hůře. Nehledě na to, že kvůli tomuto problému nemusíte projít na STK. Pokud ho chcete řešit, je renovace světlometů United-C správnou volbou. Profesionální služby jsou zárukou dobře odvedené práce, která zajistí vašim světlometům téměř tak dokonalou kvalitu, jako byste je kupovali skoro nové. Přitom cenově je tento servisní zásah mnohem přijatelnější, což je důvod, proč ho doporučujeme.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje