- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodySvatba v romantickém prostředí

Svatba v romantickém prostředí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Co je krásnějšího, než prožít svůj den D v malebném a romantickém prostředí za přítomnosti svých blízkých? Přemýšlíte o tom, kde uspořádat oslavu svého vstupu do manželství nebo rovnou uspořádat svatbu i s obřadem? Našim tipem je romantický hotel Mlýn Karlštejn, který se nachází na břehu Berounky pod hradem Karlštejn.

Romantika pod Karlštejnem

Hotel byl zvolen jako svatební místo roku 2016. Příjemné prostředí restaurace hotelu Karlštejn a skvělá kuchyně, jsou důvodem, proč zvolit toto prostředí pro uspořádání svatby. Těšit se můžete na nové menu. Nádherná krajina v okolí Berounky a majestátní hrad vám přinesou dokonalou romantiku pod Karlštejnem. Jedinečný svatební den bude dnem, na který nikdy nezapomenete.

svet-zeny-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Vy i vaši hosté můžete využít také pro přespání v hotelu Mlýn Karlštejn ubytování v příjemných a světlých pokojích, které jsou prostorné a nádherně zařízené. Pokoje prošly renovací, čeká vás pohodlné a moderní zařízení.

svet-zeny-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Do centra Prahy je to z tohoto nádherného hotelu jen 25 km. Rovněž je to pouhých 15 km na letiště. Vaši hosté se tak dostanou do hotelu velmi snadno a rychle. V létě můžete využívat restauraci s terasou, velký ostrov s altánkem a grilem, kde je umístěn také party stan. Vaše svatební hostina tedy může i v případě mírného deště probíhat venku.

svet-zeny-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_03

Romantika pod Karlštejnem se vám vryje pod kůži. Budete se cítit jako zámecká paní, personál s vámi bude jednat jako s princeznou. Nezapomeňte si termín konání svatby včas zarezervovat, může být již obsazen. Vhodné je proto se informovat telefonicky či emailem, zda je vybrané datum k dispozici.

Hotel Mlýn Karlštejn
si zakládá na příjemné atmosféře, chutné kuchyni a příjemném personálu. Funguje již od roku 1992, patří mezi nejlepší místa pro pořádání svateb či jiných společenských akcí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje