- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiBoilies – král návnad

Boilies – král návnad

-

- Komerční sdělení -aktuality

Poslední dobou je lov kaprů a dalších ryb na boilies obrovským fenoménem a spousta rybářů se snaží na tuto nástrahu chytit svého životního kapra. Rybáři jsou za boilies ochotni zaplatit tisíce korun. Na rybářském trhu jsou ale k dostání i takové nástrahy, které nestojí tolik peněz. Přitom jej jejich složení doslova nabité fantastickými surovinami, které zejména při lovu kaprů zaručeně fungují. Zkuste třeba boilies od firmy Extra Carp. Tato ryze česká společnosti nyní nabízí velmi zajímavé řady cenově dostupného boilies pro lov kaprů. Tyto kuličky obsahují celou řadu vysoce atraktivních látek, které působí i na zkušené ryby jako magnet. Boilies obsahují pro kapry velice atraktivní suroviny vyrobené z čerstvých kalamářů a to na obyvatele rybníků opravdu funguje.

Boilies, to je luxusní návnada

Boilies ale často obsahuje i další suroviny, které by neměly v žádném případě v kvalitním boilies chybět. Jde o kvalitní ptačí zoby, betain, GLM extrakt nebo například játrový prášek. Všechny tyto suroviny dohromady vytváří naprosto jedinečnou nástrahu, která při lovu kaprů svou účinností zcela uchvátí naprosto všechna rybáře. Důležité jsou i všechny perfektní vlastnosti boilies ve vodním prostředí. Boilies je pro ryby velmi snadno stravitelné, proto nejsou za krátkou dobu přesycené. Díky tomu neustále hledají něco dalšího k snědku. A to je právě to, co každý rybář potřebuje. Okamžitá účinnost boilies je vhodná pro okamžitý lov bez výraznějšího množství jiného krmení.

Boilies, to je mistr návnad

Pokud máte s boilies bohaté zkušenosti, určitě jste ji v minulé sezóně na tuto nástrahu nachytali celou řadu kapitálních úlovků. Boilies velice rychle a snadno uvolňuje do vodního prostředí vysoce koncentrované atraktivní látky. Proto při lovu na boilies nepotřebujete nijak velké množství krmení, spíše právě naopak. K montáži z lodičky nebo za pomocí PVA sáčku přihoďte jen pár kuliček boilies, to je totiž ta nejlepší cesta ke kapitálnímu úspěchu, protože to opravdu funguje. Pokud hledáte levné a účinné krmné boilies za pár korun, které spolehlivě přiláká kapry na lovné místo, výběr je opravdu velký. Obsahuje celou řadu super skvělých surovin, které mají zejména kapři velice rádi. Jde především o všechny proteiny, vitaminy, minerály a také koncentrovaná aromata. Je snadno stravitelné a proto se ryba snadno chytí na návnadu. Roste vám šance na dobrý záběr. Boilies nabízí rybářské potřeby v mnoha druzích.

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje