- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiBoilies – král návnad

Boilies – král návnad

-

- Komerční sdělení -aktuality

Poslední dobou je lov kaprů a dalších ryb na boilies obrovským fenoménem a spousta rybářů se snaží na tuto nástrahu chytit svého životního kapra. Rybáři jsou za boilies ochotni zaplatit tisíce korun. Na rybářském trhu jsou ale k dostání i takové nástrahy, které nestojí tolik peněz. Přitom jej jejich složení doslova nabité fantastickými surovinami, které zejména při lovu kaprů zaručeně fungují. Zkuste třeba boilies od firmy Extra Carp. Tato ryze česká společnosti nyní nabízí velmi zajímavé řady cenově dostupného boilies pro lov kaprů. Tyto kuličky obsahují celou řadu vysoce atraktivních látek, které působí i na zkušené ryby jako magnet. Boilies obsahují pro kapry velice atraktivní suroviny vyrobené z čerstvých kalamářů a to na obyvatele rybníků opravdu funguje.

Boilies, to je luxusní návnada

Boilies ale často obsahuje i další suroviny, které by neměly v žádném případě v kvalitním boilies chybět. Jde o kvalitní ptačí zoby, betain, GLM extrakt nebo například játrový prášek. Všechny tyto suroviny dohromady vytváří naprosto jedinečnou nástrahu, která při lovu kaprů svou účinností zcela uchvátí naprosto všechna rybáře. Důležité jsou i všechny perfektní vlastnosti boilies ve vodním prostředí. Boilies je pro ryby velmi snadno stravitelné, proto nejsou za krátkou dobu přesycené. Díky tomu neustále hledají něco dalšího k snědku. A to je právě to, co každý rybář potřebuje. Okamžitá účinnost boilies je vhodná pro okamžitý lov bez výraznějšího množství jiného krmení.

Boilies, to je mistr návnad

Pokud máte s boilies bohaté zkušenosti, určitě jste ji v minulé sezóně na tuto nástrahu nachytali celou řadu kapitálních úlovků. Boilies velice rychle a snadno uvolňuje do vodního prostředí vysoce koncentrované atraktivní látky. Proto při lovu na boilies nepotřebujete nijak velké množství krmení, spíše právě naopak. K montáži z lodičky nebo za pomocí PVA sáčku přihoďte jen pár kuliček boilies, to je totiž ta nejlepší cesta ke kapitálnímu úspěchu, protože to opravdu funguje. Pokud hledáte levné a účinné krmné boilies za pár korun, které spolehlivě přiláká kapry na lovné místo, výběr je opravdu velký. Obsahuje celou řadu super skvělých surovin, které mají zejména kapři velice rádi. Jde především o všechny proteiny, vitaminy, minerály a také koncentrovaná aromata. Je snadno stravitelné a proto se ryba snadno chytí na návnadu. Roste vám šance na dobrý záběr. Boilies nabízí rybářské potřeby v mnoha druzích.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje