- Komerční sdělení -zeny
HoroskopyČínský horoskop na rok 2016 - Rok...

Čínský horoskop na rok 2016 – Rok Rudé Ohnivé Opice

-

- Komerční sdělení -aktuality

Úspěch v roce 2016

Opice je rozumné a moudré zvíře avšak sobě velmi nebezpečná a proto se očekávají problémy z její strany. Často vůbec nenaslouchá radám někoho jiného, rozhoduje se jen sama za sebe. V důsledku za tyto nerozvážné činy mohou přinést Opicím jen smutný výsledek. Je zapotřebí více přemýšlet, než se bezhlavě pustit do neuvážených rozhodnutí. Opice bude ochraňovat lidi opatrné, přemýšlivé.

Hlavní postoj pro rok 2016 je – DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ

Úspěch čeká na lidi, kteří pracují mentálně a v intelektuální rovině. Buďte připraveni ke změnám: ke stěhování, k nákupu nemovitostí. V případě přestěhování do zahraničí, bude lépe vše zvážit a nejlépe odložit. Pro každého budou změny jiné:manželství a samozřejmě narození dětí.

Finance

Ve finančních záležitostech je opice opatrná. Nemá ráda zbytečné a prázdné plýtvání penězi. Nemilosrdně potrestá nezodpovědné lidi. A ti, kteří budou moudře utrácet své finance, získají stabilitu a zlepšení ve finanční sféře. Opice nebude přehlížet ty, kdo pomůže lidem v nouzi. V roce 2016 se dá ušetřit a vydělat spoustu peněz.

Milostné aféry

Měli byste vědět, že Opice co se týká milostných afér je velmi seriózní. Na prvním místě je vždy rodina. Opice dává velkou šanci se setkat se spřízněnou duší, možnost pro nezadané. A ten, kdo už rodinu má tak posílí vzájemné vztahy. Netoleruje frivolní vztahy, ale spíše hledá vážné a legitimní partnerství.

Vztahy

Rok je určen pro klidný rodinný život.

Všechny vztahy, které vzniknou tento rok, budou velmi dlouhé a pevné, tak to bude také s uzavřením manželství. Pro lidi, kteří chtějí místo lásky jen nezávazný lehký románek za účelem užít si prudkých emocí, rok Opice nebude šťastným. Ale páry, jenž si navzájem umí ustupovat, nepodvádí a nemají snahu se přetvařovat, naslouchají svým polovičkám, najdou harmonii, mír a štěstí v rodinném životě.

Čínský horoskop 2016
Čínský horoskop 2016

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje