I love trička, patří k nejvyhledávanějšímu oblečení u mužů i žen. Má ho ve svém šatníku úplně každý. S tričkem se prvně setkáme už v kojeneckém období, což jen utvrzuje, že patří k oblíbenému sortimentu. Už malé děti mohou mít na svém tričku nápis I love milk, sleep, mum apod.

V létě představují universální kus oděvu, který je nejen slušivý, ale především praktický. V zimě trička oceníme jako tu nejspodnější vrstvu, aby nám bylo hezky teplo. Vyrobeny jsou z materiálu příjemného na dotek a sají pot. Mnoho mužů si dokonce tričko obléká pod košili, která mnohdy není v kontaktu s holým tělem moc příjemná.

i love

I Love

I love trička – dejte vale nudným nápisům

Rozhodně se nemusí jednat o obyčejné jednobarevné tričko. I když to mnohdy také není od věci. Určitě nám dáte za pravdu, že i když oděv zrovna nejde vidět, máme lepší pocit z něčeho, co se nám skutečně líbí a necítíme se v tom tuctově. Jestliže dáváte přednost sportovní eleganci a pohodlí pak tričko a mikina tvoří nerozlučitelný pár. I love tričko, jednak prozradí něco málo o vás, ale navíc s ním vyčarujete mnoha lidem úsměv na tváři.

I Love

I Love

Proč zrovna I love tričko?

Říká se: co na srdci, to na jazyku. Vy můžete to, co máte na srdci vyjádřit nápisem na tričku. Ať už se jedná o jméno osoby, název města, den v týdnu, oblíbený citát či nějaké motto. Potisk triček lze zvolit podle vlastní představy. Proč mít jen jedno, když pokaždé můžete vyjádřit něco jiného podle momentální nálady. Někteří lidé si nechávají své motto vytetovat přímo na tělo. Jestliže nepatříte k těm, jejichž kroky povedou do tetovacího salónu, mohou vést alespoň k nákupu trička s potiskem, který si sami vyberete. Už malé dítě ví, co znamená nápis I love. Patříte-li k šprýmařům, kteří rádi pobaví své kolegy v práci, klidně si nechte na tričko vytisknout I love my job. Kolegy pobavíte a svého šéfa nesmírně potěšíte.

  Dámské šaty a móda

www.bafse.cz

Related post

Dekorace Zprávy

Inspirace na přání k narozeninám

Služby

Jak vybrat ten správný vánoční dárek ?

Comment(0)