- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiHitem jsou legíny různých typů

Hitem jsou legíny různých typů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Také zvažujete nějaký nový kousek do vašeho šatníku? Že ještě nemáte legíny? Chyba! Legíny se staly hitem poslední doby a pořád hrají prim. K nejběžnějšímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny, je lycra, nylon či bavlna.

Proč legíny?

Jde o velmi pohodlné a vkusné oblečení. Barevně můžete sehnat, na co si jen vzpomenete. Poslední doba ale upřednostňuje květinové či zvířecí vzory. Neopomínejte tregíny a džegíny. Tregíny jsou doplněny o zip a knoflík, zatímco džegíny nahrazují vzhled klasických džín.

Do vašeho šatníku nakupte jak sportovní legíny, které jsou určeny k pohybu, tak i třeba elegantní legíny, které si můžete vzít k delšímu tričku či dokonce i k šatům.

Vyberte ten správný druh

Kromě sportovních a elegantních typů existují anticelulitidní legíny, džínové legíny, barevné legíny, letní legíny nebo třeba těhotenské legíny či zeštíhlující legíny.

Anticelulitidní legíny se vyznačují především svým komfortem, dokonale vytvarují postavu a zakryjí nedostatky pomerančové kůže. Dalším zajímavým kouskem jsou zeštíhlující legíny, které z vašich kyprých boků udělají boky, které budete chtít ukazovat.

Těhotenské legíny by neměli chybět rozhodně ani jedné nastávající mamince v šatníku. Jsou velmi komfortní, snadno se oblékají a snadno je sladíte s dalšími kousky oblečení.

Dalším typem jsou lesklé legíny – ty oslní především vaše partnery a oko nejednoho muže se za vámi otočí.

A co k nim obléci?

Legíny jsou často kombinovány s delšími tričky, v chladnějším období třeba delšími svetry. Nicméně ideální kousek jsou šaty.

Legíny si můžete obléci k letním šatům nebo třeba party šatům. Denní šaty jsou jedny z nejpohodlnějších oblečení pro dámy v létě a na jaře. Vybírat můžete krátké, bez ramínek či s ramínky nebo rukávy. Barevně jsou IN opět vzory, ať už jde o květiny nebo jiné vzory.

Pokud jste se nechali něčím inspirovat, pak koukněte na deneris.cz.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje