Pokud patříte k ženám, které se alespoň trochu zajímají o módu, tak pravděpodobně čtete tento článek a určitě jste se setkali s názvem “teddy coat”. Víte, že jde o výrazný a mohutný kožich, který je ideální na toto chladné počasí. Některé dámy si ho nepořídí hlavně proto, že mají strach, jak ho kombinovat a co k němu nosit. Naopak je to velmi trendový oversize kousek, který by si měla pořídit každá dáma do svého šatníku, protože kromě toho, že velmi dobře vypadá a jde s aktuálním módním stylem, tak i zahřeje, což určitě každá z nás ocení. My vám v dnešním článku ukážeme pár tipů, jak tento trendy „coat” nosit.

Vícebarevný kabát

Pokud se vám zalíbil tento kožich ve vícebarevné kombinaci, tak se ho nebojte vzít. Oblíbené jsou kožichy s takzvaným „ombré“ efektem, to znamená, že tyto barevné kombinace vyniknou více než při normálním stylu. Takový kabát musí stát ve vašem outfitu jako dominanta, to znamená ladíme k němu už jen podobné kousky jemnějšího charakteru. Ideální barvy jsou ty, které se na samotném kabátě nacházejí. Kalhoty si pořiďte v manšestrovem duchu, holínky se mohou jemně lesknout. Výrazné doplňky nepotřebujete, protože kabát je sám o sobě dost výrazný. Volte tedy nějaké jemné náušnice a koženou kabelku v menší velikosti v jemné barvě.

  Koktejlové šaty jsou dnes už klasikou

Geometrický kožich

Geometrické vzory jsou stále velmi populární, tak proč si je neazaobstarať ani na vašem kabátě? Je to výraznější kousek, takže podobně jako při vícebarevném kabátě jsme s dalšími doplňky velmi střídmé. Pokud volíte kožich s pruhy, tak nezapomínejte na podstatné, a to: vodorovné pruhy vám na postavě přidají a ty svislé naopak uberou. Tak přihlížejte i na tento moment. Pokud máte chuť na nějakou výraznou koženou kabelku, tak při barvách bychom byli střídmější. Vezměte si nějakou s nápisem, ty jsou momentálně velmi trendy. Pokud chcete být za módní královnu tak kalhoty zvolte v opačném geomterickom vzoru jako kabát. To znamená pokud jste si vzali kabát s vodorovnými čarami, tak kalhoty ať jsou opačné, tedy ať mají rovné svislé pruhy.

Zvířecí vzor

Podobně jako geometrický vzor funguje i zvířecí vzor. Také funguje v celém outfitu jako dominanta, takže vaše ostatní doplňky a oblečení volte v jemném duchu. Koženou kabelku bychom zvolili v nějaké přírodní hnědé nebo černé barvě.

Jemný kabát

Pokud volíte do vašeho outfitu kožich, který není až tak výrazný, tak v tomto případě se hrajte s doplňky. Můžete vytvořit dva looky. Jeden postavíte na takzvaném souladu odstínů, kdy si zvolíte ve svém outfitu jednu dominantní barvu a k tomu dolaďte ostatní kousky v jejím podobných barvách nebo odstínech. Druhý look můžete postavit na metodě kontrastů, tedy volte dvě protichůdné barvy a takto celý outfit rozbijte.

  Seznamte se s Different.cz a oblékněte se odlišně!

Móda barevných kožichů je hravá a ne až tak náročná. Je opravdu krásné vidět dámy, které sáhnou i po takovém kousku, protože takto ukáží, že v módě mají jasno a že mají rády i teplo. To je někdy v těchto chladných dnech nejpodstatnější.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)