- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyLucie Černá nafotila akty v pražských uličkách

Lucie Černá nafotila akty v pražských uličkách

-

- Komerční sdělení -aktuality

Česká playmate Lucie Černá je vysněnou modelkou každého fotografa. Pro hezkou fotografie je totiž ochotná udělat hodně. Naposledy přistoupila na to, že nafotí akty přímo v historických pražských  pražských uličkách.

modelka

Nahota ji neděsí

Lucie Černá patří mezi ty modelky, které se nestydí odhalit své tělo. Díky tomu už mohli pánové spatřit její fotografie v nejednom exkluzivním magazínu. Fotila pro Playboy i pro Hustler, takže s nude art i s glamour focením už má mnoho zkušeností. Tentokrát však zažila něco zcela odlišného.

Stověžatá Praha

Stará Praha je kouzelným místem, které láká stovky, ne-li tisíce fotografů. Centrem jejich zájmu jsou však spíš památky doby minulé. Ty byly ostatně využity i na Luciiných fotografiích, sloužily však jen jako pozadí.

Hlavním objektem zájmu fotografa Marka Macháčka byla nahá modelka, která musela projevit pořádnou dávku odvahy, aby se vysvlékla přímo na ulici. Historické prostřední spolu s vhodnými rekvizitami však dokázaly vytvořit něco, co by v žádném studiu nevzniklo. Kouzelnou kombinaci stáří a mládí s lehkým nádechem nostalgie.

Lucie Černá sice možná pohoršovala kolemjdoucí, ona a Marek Macháček však společně dokázali, že nude art není žádné porno, ale umění.

Začalo to kondomy

S fotomodelingem začala Lucie před třemi lety, kdy ji oslovil nude art fotograf Ján Hronský. Společně pak vytvořili reklamní kampaň na kondomy, která odstartovala její kariéru. Od té doby její hvězda stoupá, můžeme se tak určitě těšit na mnoho dalších fotografií.

Pokud vás fotografie oslovily, můžete Lucii Černou sledovat na jejím facebooku.  Pravidelně zde sdílí své nejnovější fotografie.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje