Česká playmate Lucie Černá je vysněnou modelkou každého fotografa. Pro hezkou fotografie je totiž ochotná udělat hodně. Naposledy přistoupila na to, že nafotí akty přímo v historických pražských  pražských uličkách.

modelka

Nahota ji neděsí

Lucie Černá patří mezi ty modelky, které se nestydí odhalit své tělo. Díky tomu už mohli pánové spatřit její fotografie v nejednom exkluzivním magazínu. Fotila pro Playboy i pro Hustler, takže s nude art i s glamour focením už má mnoho zkušeností. Tentokrát však zažila něco zcela odlišného.

Stověžatá Praha

Stará Praha je kouzelným místem, které láká stovky, ne-li tisíce fotografů. Centrem jejich zájmu jsou však spíš památky doby minulé. Ty byly ostatně využity i na Luciiných fotografiích, sloužily však jen jako pozadí.

Hlavním objektem zájmu fotografa Marka Macháčka byla nahá modelka, která musela projevit pořádnou dávku odvahy, aby se vysvlékla přímo na ulici. Historické prostřední spolu s vhodnými rekvizitami však dokázaly vytvořit něco, co by v žádném studiu nevzniklo. Kouzelnou kombinaci stáří a mládí s lehkým nádechem nostalgie.

  Život beze slov odtajňuje humorné i závažné stránky života s handicapovaným teenagerem

Lucie Černá sice možná pohoršovala kolemjdoucí, ona a Marek Macháček však společně dokázali, že nude art není žádné porno, ale umění.

Začalo to kondomy

S fotomodelingem začala Lucie před třemi lety, kdy ji oslovil nude art fotograf Ján Hronský. Společně pak vytvořili reklamní kampaň na kondomy, která odstartovala její kariéru. Od té doby její hvězda stoupá, můžeme se tak určitě těšit na mnoho dalších fotografií.

Pokud vás fotografie oslovily, můžete Lucii Černou sledovat na jejím facebooku.  Pravidelně zde sdílí své nejnovější fotografie.

 

Related post

Celebrity

Herečky, modelky a jejich plastiky

Celebrity

Anorexie modelek

Comment(0)