Chcete se po náročném dni kvalitně najíst a vědět, že jídlo nebylo právě vyndané z fritovacího hrnce a nekape z něj olej? V tom případě se jednou provždy rozlučte s fast foody všeho typu a přijďte se raději zdravě najíst do raw restaurace Praha Chodov, která má své brány otevřeny každý den.

Co je raw?

Raw znamená v překladu syrová či živá strava. Proč tomu tak je? Znamená to, že neprošla žádnou tepelnou úpravou čili zahřátím na více jak 45C. Tím pádem si tato strava ve svém jádru zachovává veškeré zdraví prospěšné látky, které později přijímá lidské tělo. Tato strava obsahuje rovněž hned celou řadu antioxidantů, bílkovin, vitaminů a enzymů. Náš organismus je jak jinak než živý, což znamená, že by měl přijímat především živé jídlo, není tomu tak? Zkuste se proto pro jednou obejít bez čínských nudlí či fast foodu, který nelibě voní po spáleném oleji ve fritéze, a raději se zakousněte do něčeho, za co nám naše tělo dříve nebo později poděkuje. Přijďte proto do raw restaurace Praha Chodov, kde budete srdečně vítáni a to i v případě, kdy o této stravě slyšíte poprvé.

  Senzarecepty.cz – nejlepší recepty pro každou příležitost

Proč existujeme?

Naše bistro, které svým hostům na talíři předává radost, existuje zejména proto, že lidé stále více tíhnou ke zdravému životnímu stylu, což je v dnešní uspěchané době více než rozumné. Svým hostům připravujeme doslova a do písmene radost, kterou poté mohou spatřit na svých talířích. A protože se jí především očima, je nadmíru jasné, že jídlo kromě vašich chuťových pohárků potěší i vaše oči. Vaše zdraví by mělo být ve vašem podvědomí na prvním místě a dělat něco pro své zdraví i tehdy, vládnou-li světu civilizační choroby a nezdravé životní podmínky, je více než nutností, povinností, které se musíme chtě nechtě zhostit. Jdete s námi do toho také, třeba hned zítra?

 

Post by admin

Comment(0)