- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiRaw restaurace Praha Chodov není jen tak obyčejná

Raw restaurace Praha Chodov není jen tak obyčejná

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete se po náročném dni kvalitně najíst a vědět, že jídlo nebylo právě vyndané z fritovacího hrnce a nekape z něj olej? V tom případě se jednou provždy rozlučte s fast foody všeho typu a přijďte se raději zdravě najíst do raw restaurace Praha Chodov, která má své brány otevřeny každý den.

Co je raw?

Raw znamená v překladu syrová či živá strava. Proč tomu tak je? Znamená to, že neprošla žádnou tepelnou úpravou čili zahřátím na více jak 450C. Tím pádem si tato strava ve svém jádru zachovává veškeré zdraví prospěšné látky, které později přijímá lidské tělo. Tato strava obsahuje rovněž hned celou řadu antioxidantů, bílkovin, vitaminů a enzymů. Náš organismus je jak jinak než živý, což znamená, že by měl přijímat především živé jídlo, není tomu tak? Zkuste se proto pro jednou obejít bez čínských nudlí či fast foodu, který nelibě voní po spáleném oleji ve fritéze, a raději se zakousněte do něčeho, za co nám naše tělo dříve nebo později poděkuje. Přijďte proto do raw restaurace Praha Chodov, kde budete srdečně vítáni a to i v případě, kdy o této stravě slyšíte poprvé.

Proč existujeme?

Naše bistro, které svým hostům na talíři předává radost, existuje zejména proto, že lidé stále více tíhnou ke zdravému životnímu stylu, což je v dnešní uspěchané době více než rozumné. Svým hostům připravujeme doslova a do písmene radost, kterou poté mohou spatřit na svých talířích. A protože se jí především očima, je nadmíru jasné, že jídlo kromě vašich chuťových pohárků potěší i vaše oči. Vaše zdraví by mělo být ve vašem podvědomí na prvním místě a dělat něco pro své zdraví i tehdy, vládnou-li světu civilizační choroby a nezdravé životní podmínky, je více než nutností, povinností, které se musíme chtě nechtě zhostit. Jdete s námi do toho také, třeba hned zítra?

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje