Vánoce se nezadržitelně blíží a většina z nás začíná být lehce nervózní, jakým dárkem letos překvapí své nejbližší. Pokud máte ve vašem blízkém okolí nadšence o informační technologie, nebo s ním dokonce sdílíte společnou domácnost, může se zdát, jako naprosto nelehké obdarovat svého miláčka něčím z čeho bude mít radost. Pokud dárky ve stylu knih, ponožek, nebo věcí do domácnosti neuspěly, pokuste se poohlédnou po něčem, co ho opravdu zaujme.

Nepodceňte výběr dárku pro IT nadšence

Nejdůležitější je vyvarovat se základním chybám. Nikdy nedávejte “ajťákovi“ komponenty, nebo příslušenství spojené s PC, jelikož jedině on se v tom vyzná. Jestliže si myslíte, že sklidíte úspěch například s počítačovou myší, u které s výběrem nemůžete přeci nic zkazit, tak jste na omylu! I na oko jednoduchá zařízení jako jsou počítačové myši, mohou skrývat pro IT nadšence velký potenciál, kterým je například citlivost myši, nebo její rozlišení. S největší pravděpodobností se proto střetnete s umělým úsměvem a drahá myš skončí na dně jeho skříně.

  Spojení šetrnosti a výkonu i při praní. Co vy na to?

Originální dárek pro Ajťáka

Pokud chcete svého přítele, manžela, nebo dokonce potomka obdarovat něčím originálním, výstižným a vtipným, máme pro vás jednoduché řešení! Trička s potisky z IT světa jistě potěší každého nadšence počítačů. Na výběr máte spoustu barevných provedení a velikostí a už záleží pouze na vás, který obrázek zaujme vás a vašeho obdarovaného. Dokonce nakupování přes internet nese nespočet výhod. Nejenže vám to ušetří spoustu času s běháním po obchodech, ale také budete vybírat v pohodlí a teple svého domova.

Geek tričko

 

Geek tričko- převážně neškodná obr.1

Tričko evoluce

Tričko- evoluce obr.2

Autor článku: Tiskové Zprávy

Related post

Zprávy

Jak vařit zdravě? Držte se moderních metod přípravy jídla

Recepty zboží

Svatomartinská husa – opravdu vypečená příručka na bezkonkurenční husu

Comment(0)

Leave a Comment