- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak vybrat dárek k Vánocům pro nadšence IT? Máme...

Jak vybrat dárek k Vánocům pro nadšence IT? Máme pro vás skvělé tipy!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vánoce se nezadržitelně blíží a většina z nás začíná být lehce nervózní, jakým dárkem letos překvapí své nejbližší. Pokud máte ve vašem blízkém okolí nadšence o informační technologie, nebo s ním dokonce sdílíte společnou domácnost, může se zdát, jako naprosto nelehké obdarovat svého miláčka něčím z čeho bude mít radost. Pokud dárky ve stylu knih, ponožek, nebo věcí do domácnosti neuspěly, pokuste se poohlédnou po něčem, co ho opravdu zaujme.

Nepodceňte výběr dárku pro IT nadšence

Nejdůležitější je vyvarovat se základním chybám. Nikdy nedávejte “ajťákovi“ komponenty, nebo příslušenství spojené s PC, jelikož jedině on se v tom vyzná. Jestliže si myslíte, že sklidíte úspěch například s počítačovou myší, u které s výběrem nemůžete přeci nic zkazit, tak jste na omylu! I na oko jednoduchá zařízení jako jsou počítačové myši, mohou skrývat pro IT nadšence velký potenciál, kterým je například citlivost myši, nebo její rozlišení. S největší pravděpodobností se proto střetnete s umělým úsměvem a drahá myš skončí na dně jeho skříně.

Originální dárek pro Ajťáka

Pokud chcete svého přítele, manžela, nebo dokonce potomka obdarovat něčím originálním, výstižným a vtipným, máme pro vás jednoduché řešení! Trička s potisky z IT světa jistě potěší každého nadšence počítačů. Na výběr máte spoustu barevných provedení a velikostí a už záleží pouze na vás, který obrázek zaujme vás a vašeho obdarovaného. Dokonce nakupování přes internet nese nespočet výhod. Nejenže vám to ušetří spoustu času s běháním po obchodech, ale také budete vybírat v pohodlí a teple svého domova.

Geek tričko

 

Geek tričko- převážně neškodná obr.1

Tričko evoluce

Tričko- evoluce obr.2

Autor článku: Tiskové Zprávy

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje