Zajisté často slyšíte o mobilní aplikaci Instagram a mnozí z Vás netuší, o co se vlastně jedná.

Pomocí Instagramu lze přidávat fotky, které může vidět téměř celý svět. Každý, kdo je na Instagramu přihlášený, může vyhledávat ostatní fotky a prohlížet si všechny příspěvky ostatních. To samé platí také o Vašich fotkách, které můžete uzavřít jen pro ty, kterým dovolíte sledování Vašeho profilu nebo je necháte otevřené pro všechny účastníky Instagramu. 

Instagram

Instagram

Vydělávejte s Instagramem

Ti více šikovní pomocí Instagramu mohou vydělávat. Stačí získat mnoho sledujících (followers) a tím se stát slavným. Pokud se zajímáte například o módu, stačí přidávat fotky s tímto tématem, ‘nasbírat’ co nejvíce liků a co nejvíce sledujícíh. Některé firmy za propagaci své firmy na Vašem Instagramu platí provizi. Zní to jednoduše, ale zas tak jednoduché to není. Získání sledujících dá práci a musíte zaujmout něčím, co jiní nemají. 

Může to být pro vás hra

Oblíbenými hesly na Instagramu jsou tzv. hashtagy (#). Za každým hashtagem napíšete to, co na fotce je, např. když přidáte fotku svého oblíbeného jídla, můžete napsat #food. Vždy je lepší psát v anglickém jazyce, aby tomu rozumněli téměř všichni. Pomocí hashtagů také ostatní hledají fotky, které je zajímají. Takže čím více hashtagů, tím více liků, tím více sledujících a tím větší možnost na propagaci.

Tak s chutí do toho!

  Kávové automaty od Nápojové Ambulance
Comment(0)