Pokud potřebujete půjčit rychle peníze, bez zbytečného papírování a dokládání hromady dokumentů, můžete se obrátit na nebankovní společnost. Požadované finance máte ve většině případů na svém bankovním účtě do 48 hodin, mnohdy i do 24 hodin. Zajímavé produkty nabízí ale i bankovní společnosti, pokud vám to situace dovolí, volte tuto cestu.

půjčky2

Je mnoho důvodů, proč si půjčujeme zrovna od nebankovních společností. Většinou platí, že rychle vyřízená půjčka, je ta nebankovní. Hlavní důvody pro využití nebankovních půjček jsou ve většině případů tedy:

  • na peníze spěcháme
  • nemůžeme doložit svůj příjem
  • nemáme pro banku dostatečný příjem
  • máme záznam v registru SOLUS
  • máme záznam v bankovním registru

Bankovní ústavy mají přísnější pravidla a vyřízení půjčky trvá delší dobu. Mnohdy nemusíme mít ani záznamy v registrech dlužníků, kde se mimo jiné můžeme dostat velice jednoduše, stačí, když se opozdíme s platbou elektřiny nebo mobilního operátora a už pro banku nejsme zajímavými klienty a požadovanou půjčku nám neschválí. Stačí, když na peníze spěcháme a už pro nás banka nemůže nic udělat, tak rychlé vyřízení půjčky v bance bohužel není možné. V bance jednoduše díky složité administraci trvá vyřízení půjčky v průměru týden. Ale co když potřebujeme peníze ihned? Využijeme rychlé nebankovní půjčky.

Dalším častým důvodem, kdy se obracíme na nebankovní společnost je potřeba jen pár tisícovek. Nechcete se na dlouhou dobu nikde vázat, potřebujete sehnat jen několik málo tisíc na opravu auta nebo nějakého spotřebiče a nechcete si půjčovat od známých či rodiny, pak můžete využít tzv. krátkodobou půjčku před výplatou, které se ve většině případů nabízí již od 500Kč až po 10.000Kč.

Pokud naopak potřebujet větší finanční obnos, nad 100.000Kč, chcete si například rekonstruovat byt, nebo si koupit nové auto, můžete využít tzv. Americkou hypotéku. Americká hypotéka je půjčka na cokoliv se zástavou nemovitosti, ve většině případů můžete žádat až 50% výše zástavy.

Ať už potřebujete peníze na cokoliv, vždy si vybranou společnost prověřte a podívejte se na reference ostatních uživatel.

  Stovku přání v Čechách a na Slovensku splnila UniCredit Bank
Comment(0)