- Komerční sdělení -zeny
BydleníŘímské rolety jako elegantní náhrada klasických záclon

Římské rolety jako elegantní náhrada klasických záclon

-

- Komerční sdělení -aktuality

Římské rolety jsou jedním z klasických druhů vnitřních rolet. Jsou zasazeny na klasickém otočném mechanismu a na rozdíl od spousty svých konkurentů vynikají velikou elegancí a skvělým zpracováním. Dokáží tak do velké míry nahradit klasické bílé záclony a jsou navíc mnohem praktičtější a odolnější.

Dokonale schovaný systém

Římské rolety jsou, jak již bylo zmíněno, závislé na klasickém rolovacím systému. Uvnitř něj je jako základ rotující válec, na kterém se role jednoduše navíjí a spouští. Ovládat se mohou dvěma způsoby. Jak mechanickým otáčením pomocí jednoduchého ovládání, nebo také dálkovou spouští. Klasickou kombinací je pochopitelně i spojení obou dvou způsobů ovládání. Celý mechanismus je přitom schovaný uvnitř tónovaného mechanismu, který dokonale zapadne do interiéru a nepůsobí tak nápadně.

Římská roleta je dokonalou náhražkou záclon

Oproti jiným roletám má římská roleta mnohem příjemnější vzhled. Může mnohdy pracovat s různými vzory a barvami jako klasické záclony a v zakázkové výrobě není sebemenší problém s výrobou rolety přesně do vašeho interiéru.

Oproti klasickým záclonám ale vyniká rovnou několika důležitými výhodami. Je například výborným produktem do designu kuchyně. Dobře propouští světlo a při jednoduchém vytažení pouští denní svit na pracovní desku, o což jde pochopitelně nejvíc. Navíc mohou být dělány i v jednoduchých omyvatelných verzích, a tak jsou jakékoliv nečistoty na rozdíl od klasických záclon rychle pryč.

Římská roleta je ale navržena svým designem tak, aby pasovala nejen do kuchyně, ale víceméně do každé místnosti v domě. Můžete si jednoduše spojit design od pracovny přes obývací pokoj až do kuchyně, nebo pro každý pokoj zvolit vlastní alternativu, která bude dobře navazovat například na barvu okolních stěn nebo podlahy.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje