- Komerční sdělení -zeny
BydleníSprchový box nebo zděný kout?

Sprchový box nebo zděný kout?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Přemýšlíte o rekonstrukci své koupelny? Fádní koupelna s klasickou vanou už dávno není v módě. Dnes se do koupelny volí sprchové boxy nebo zděné kouty. Pobyt ve vaší koupelně se pro vás stane vaším denním rituálem.

Sprchový box

Sprchový box

Pokud nestojíte o obkládání a zdění koupelny, pořiďte si do své koupelny sprchový box. Sprchový box je nejen praktický z hlediska toho, že ušetří spoustu místa pro ostatní vybavení koupelny, ale také z hlediska vzhledu a celkového dojmu celé místnosti. Sprchový box je bezesporu velmi vkusnou alternativou klasické vany. Kompletní sprchový box stačí pouze připojit k teplé a studené vodě, k odpadu a můžete se začít sprchovat. Správně zvolené sprchové boxy ušetří rodině s více členy nejen problémy s hygienou, ale také díky sprchovému boxu ušetří na spotřebě vody. Velmi oblíbené jsou také sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou, které ocení zejména náročnější zákazníci. Tyto boxy obsahují hydromasážní trysky, horní i ruční sprchu, sedátko a další doplňky. Získáte tak veškerý komfort při sprchování. Nevýhodou sprchového boxů je, že si ho nemůžete sestavit podle vlastní představy. Prodávají se pouze celé kompletní sestavy.

Zděný kout

Pokud nedáte dopustit na osvědčenou klasiku, zvolte si zděný kout. Lze ho postavit na libovolné místo přesně podle vašich představ. Oproti sprchovému koutu se musíte připravit na rekonstrukci koupelny, zdění a obkládání, což mnoho zákazníků odradí. Na podlahu zděných koutů se používá zděný podklad oproti sprchovým koutům, kde je vanička. Zděný kout si s kapkou šikovnosti může postavit každý sám, ovšem mnohdy je lepší zvolit specialistu. Na stavbu se používají zpravidla cihly. Nejdůležitější součást tvoří obklady a také správná hydroizolace. Ke zděnému koutu patří také kvalitní sprchové dveře. Kout lze samozřejmě ponechat i otevřený nebo pouze zastíněný závěsem, kazí to ovšem celkový vzhled celé koupelny.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje