Být aktivní je trendy! Neustále se snažíme měnit naše návyky, vést zdravější a aktivnější život.  Sportovní oblečení je nedílnou součástí fyzické aktivity. Je dokonce jedním z nejdůležitějších motivátorů k tréninku. Nic nefunguje tak dobře, jako možnost obléknout se do pohodlného a stylového sportovního oblečení, navíc když krásně voní… Další důvod vyrazit do tělocvičny!

Trénink, fyzická aktivita, venkovní procházky nebo pravidelné cvičení nejenže způsobují opotřebení oblečení, ale je i čím dál tím těžší zbavit jej nepříjemného zápachu potu. A přitom vůně hrají důležitou roli v našem každodenním životě. Ani nevnímáme, jak mohou ovlivnit naši sebedůvěru a způsobit, že se cítíme neohrožení při přijímání nových sportovních výzev. Úsilí se vyplatí; nejenže budete zdravější, vaše postava bude vypadat lépe, nemluvě o skvělé náladě po tréninku.  Proč si to tedy trochu nezjednodušit a nezpříjemnit? Jak byste se tedy měli starat o vaše oblečení, aby krásně vonělo a bylo plné svěžesti?

Lenor Unstoppables – oficiální partner FC Bayern Mnichov – představuje vonné perličky s koncentrovanými složkami, které vám umožňují kontrolovat intenzitu vůně vašeho prádla při každém praní. Stačí nasypat do bubnu pračky správné množství vonných perliček, vložit oblečení a přidat prací prostředek.  Vonné perličky se během praní rozpustí, uvolní vůni a vašemu prádlu dodají nepřetržitou svěžest až do dalšího praní. Díky inovativní formě obsahují vonné perličky Lenor Unstoppables několikanásobně větší množství vůně než aviváž Lenor. Co víc, vonné perličky lze použít pro všechny druhy tkanin, včetně sportovního oblečení, aniž byste se museli obávat o jejich funkčnost. Je jedno, jestli se věnujete józe, běhu nebo crossfitu, vonné perličky jsou bezpečné pro technické materiály a membrány.  Díky tomu si tak nyní můžete i během sportu vychutnat jedinečnou svěžest.

 

  Plastikové modely nejen pod vánoční stromeček

Nové vylepšené složení Lenor Unstoppables s lehčími perličkami umožňuje mnohem jednodušší rozpouštění ve vodě a dává vašemu oblečení více vůně, než kdy předtím.

Vonné perličky Lenor Unstoppables jsou k dispozici ve 4 osvěžujících variantách:

Unstoppables Fresh – kombinace minerálů, vůně vodních lilií a vysoké tóny květinově zelené dávají těmto vonným perličkám přímořský charakter.

Unstoppables Lavish – luxusní vůně inspirovaná parfémem plným noblesy, jemná kombinace červených růží a broskvových tónů.

Unstoppables Dreams – Sofistikovaná kombinace jasmínu a vanilky, uklidňující a uvolňující zároveň.

NOVINKA! Unstoppables Spring – svěží a čistá vůně fialky, konvalinky, květu pomerančovníku a růže v kombinaci s bohatými dřevitými tóny a čerstvými zelenými květinovými tóny. V obchodech k dostání od října 2018.

Doporučená maloobchodní cena vonných perliček Lenor Unstoppables je 199 Kč (210 g). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

 

Post by admin

Related post

Zprávy

Matúš Chlpek získal stříbro za design tenisek v prestižní soutěži BraunPrize 2018

Bydlení

3 snadné způsoby, jak se zbavit stresu

Comment(0)