Při pomyšlení na letní dovolenou nás pokaždé zaplaví blažený pocit spokojenosti a radosti. Mnohdy se však obáváme jediného, a to je příliš dlouhá cesta do cílové destinace. Poradíme vám, co si vzít sebou, abyste se těšili na dovolenou se vším všudy! Čtěte dál.

Kniha

Stará dobrá kamarádka na cesty. Máte svého oblíbeného autora? Určitě si přibalte jeho mistrovský kousek s sebou.

Cesta vám během čtení uteče daleko rychleji a navíc se hodí jako skvělý společník i během dovolené. Relaxační chvilka na odlehlé pláži a vy pohlcení příběhem. Není to snad jedna z top možností, jak si vychutnat oázu klidu?

Elektronika

Příznivci mobilních telefonů a tabletů máte ve výběru cestovní zábavy zřejmě jasno. Chcete, aby baterie vašeho zařízení vydržela co nejdéle? Nezapomeňte si přibalit i powerbanku, která udrží přístroj naživu podstatně delší dobu.

Upřímně, kdy vypínáte své mobilní telefony? Tušíme odpověď. Téměř nikdy, že? Zatněte zuby a během dovolené jej mějte vypnutý po celou dobu. Zdá se vám to jako nereálné a drastické řešení? V tom případě si mobilní telefon zapněte během dne maximálně dvakrát v různém časovém intervalu. To už zní trochu více jako kompromis, no ne? 🙂

  Kambodža a dovolená, to je sen nejen pro dobrodruhy

Cestovní verze her

Šikovné vychytávky naštěstí dorazily i do světa her. Oblíbené společenské hry nyní pořídíte už i v mini cestovních variantách a jsou většinou výborně řešeny pomocí zakomponovaných magnetků, které zajistí, aby se vám figurky udržely na hrací ploše a nezakutálely pod sedadlo.

Zvolíte klasiku “Člověče, nezlob se!”, prozkoušíte znalosti s pomocí “Scrabble” nebo se společně zasmějete u “Activit”? Nezapomeňte! Kdo si hraje, nezlobí! 🙂

Cestovní polštář

Příliš dlouhou cestu bez krátkého odpočinku nezvládne přirozeně téměř žádný pasažér. Alespoň na malou chvíli se necháme “ukolébat” a snažíme si na cestách odpočinout. Bohužel probuzení většinou doprovází bolest a ztuhlá krční páteř.

Ideálním řešením je anatomický polštář. Je vhodný nejen při cestování. Plní svou zdravotní funkci kdykoliv a kdekoliv. Navíc rozměry anatomického polštáře jsou velmi praktické, nezabere vám mnoho místa navíc.

Přejeme šťastnou a ničím nerušenou cestu!

Příjemnější cestování na dovolenou | Curem.cz

 

 

 

Related post

Cestování

Drážďany, perla kousek od hranic

Móda a Styl Zahraničí

Cestujte kamkoliv se správnými zavazadly

Cestování

Kambodža a dovolená, to je sen nejen pro dobrodruhy

Comment(0)