- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiBEDA Barefood - zdravé obouvání

BEDA Barefood – zdravé obouvání

-

- Komerční sdělení -aktuality

Možná ani netušíte, že i když se 99 procent dětí narodí se zdravýma nohama, málokteré se v pozdějším věku vyhne deformitám. Dokonce už celá třetina prvňáčků má různě poškozená chodidla. Důvodem je nesprávná obuv, kterou jim obouváte. , ať už barefoot botičky jaro, barefoot botičky podzim, barefoot botičky letní nebo barefoot botičky zimní, dokážou těmto deformitám zabránit. Než tedy budete pořizovat boty svým miláčkům, vězte, že je zde barefoot obuv dětská, která má správný tvar, je vyrobena z kvalitního materiálu, vyplněná kvalitní stélkou, fixována opatkem, je ohebná a lehká.

Barefoot na doma i na ven

Ať už budete pořizovat dětem boty na doma nebo na ven, vždy žádejte kvalifikované přeměření velikosti nohou dítěte. Bota nesmí být ani dlouhá, ani krátká. Nesmí být široká, ani úzká. Netýká se to jen dětské obuvi, ale i obuvi pro dospělé. Barefoot obuv dětská i barefoot obuv pro dospělé stoprocentně vyhovuje ve všech směrech.

Dětská noha roste velmi rychle

Zatímco noha dospělého člověka již neroste, noha dítěte roste velmi rychle. Dětská noha se tedy mění v délce, šířce i proporcích. Udává se, že noha malého dítěte naroste přibližně 15 až 18 mm za rok. Mějte to prosím stále na paměti a obměňujte dětskou obuv dostatečně často. Zabraňte poškozování nohou svých dětí nošením zdravotně nezávadné obuvi. Barefoot dětské boty, ať už barefoot botičky domácí nebo barefoot boty pro děti na ven dokážou zabránit poškození nohou vašich dětí a následně i jejich pohybového aparátu. (To se může projevit v plném rozsahu během 10 až 40 let.) Barefoot botičky jaro, barefoot botičky podzim, barefoot botičky letní i barefoot botičky zimní dokážou zabránit vývinu vbočené paty, podélně ploché nohy, vysoké nohy, vbočenému palci, deformitám prstů, ale i otlakům, puchýřům a odřeninám.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje