Možná ani netušíte, že i když se 99 procent dětí narodí se zdravýma nohama, málokteré se v pozdějším věku vyhne deformitám. Dokonce už celá třetina prvňáčků má různě poškozená chodidla. Důvodem je nesprávná obuv, kterou jim obouváte. , ať už barefoot botičky jaro, barefoot botičky podzim, barefoot botičky letní nebo barefoot botičky zimní, dokážou těmto deformitám zabránit. Než tedy budete pořizovat boty svým miláčkům, vězte, že je zde barefoot obuv dětská, která má správný tvar, je vyrobena z kvalitního materiálu, vyplněná kvalitní stélkou, fixována opatkem, je ohebná a lehká.

Barefoot na doma i na ven

Ať už budete pořizovat dětem boty na doma nebo na ven, vždy žádejte kvalifikované přeměření velikosti nohou dítěte. Bota nesmí být ani dlouhá, ani krátká. Nesmí být široká, ani úzká. Netýká se to jen dětské obuvi, ale i obuvi pro dospělé. Barefoot obuv dětská i barefoot obuv pro dospělé stoprocentně vyhovuje ve všech směrech.

  Drahé parfémy má žena vskutku zbožňuje

Dětská noha roste velmi rychle

Zatímco noha dospělého člověka již neroste, noha dítěte roste velmi rychle. Dětská noha se tedy mění v délce, šířce i proporcích. Udává se, že noha malého dítěte naroste přibližně 15 až 18 mm za rok. Mějte to prosím stále na paměti a obměňujte dětskou obuv dostatečně často. Zabraňte poškozování nohou svých dětí nošením zdravotně nezávadné obuvi. Barefoot dětské boty, ať už barefoot botičky domácí nebo barefoot boty pro děti na ven dokážou zabránit poškození nohou vašich dětí a následně i jejich pohybového aparátu. (To se může projevit v plném rozsahu během 10 až 40 let.) Barefoot botičky jaro, barefoot botičky podzim, barefoot botičky letní i barefoot botičky zimní dokážou zabránit vývinu vbočené paty, podélně ploché nohy, vysoké nohy, vbočenému palci, deformitám prstů, ale i otlakům, puchýřům a odřeninám.

Post by admin

Comment(0)